Na pielgrzymce poznałam przyszłego męża. Modliłam się o niego i Maryja mnie wysłuchała [ŚWIADECTWO]

Na pielgrzymce poznałam przyszłego męża. Modliłam się o niego i Maryja mnie wysłuchała [ŚWIADECTWO]
fot. Robert Biś / YouTube
Świadectwo anonimowe

"Od dwóch lat jestem w małżeństwie z mężczyzną, którego poznałam właśnie w drodze do tronu Matki Jasnogórskiej. Bardzo długo modliłam się o męża, aż w końcu wyprosiłam go przed obrazem Matki". Przeczytaj świadectwo pątniczki, która na pielgrzymce odnalazła miłość swojego życia.

Pierwszy raz na pielgrzymkę zabrała mnie mama. Miałam wtedy 4 lata, więc było to dla niej spore wyzwanie. Dała jednak radę. Od tamtej pory chodzę na pielgrzymkę niemal każdego roku. Żartuję, że jestem już "pełnoletnią pątniczką" bo przeszłam szlak na Jasną Górę już 18 razy.

Od dwóch lat jestem w małżeństwie z mężczyzną, którego poznałam właśnie w drodze do tronu Matki Jasnogórskiej. Bardzo długo modliłam się o męża, aż w końcu wyprosiłam go przed obrazem Matki.

W tamtym roku pierwszy raz poszliśmy na pielgrzymkę z naszą córeczka, która miała wtedy 6 miesięcy. Choć zabranie takiego małego człowieka na pielgrzymi szlak było dużym wyzwaniem, czas pielgrzymki okazał się cudowny. 

DEON.PL POLECA

Na pielgrzymce można zaobserwować pewien paradoks: jest to czas bardzo wymagający fizycznie, ale za to piękny i owocujący później przez cały rok, w codziennej rzeczywistości. Tego nie da się wytłumaczyć. W pielgrzymowaniu jest ogromna siła, która każdego roku "ciągnie" nas na pielgrzymi szlak.

Polecam każdemu, żeby się odważył i wybrał na pielgrzymkę! Żeby pokonał choć kilka jej odcinków i poczuł miłość, która tam panuje!

Dlaczego warto iść na pielgrzymkę? Zobacz film:

Jeśli przeżyłeś coś podobnego, złóż swoje świadectwo z pielgrzymki! Niech twoja historia umocni wiarę innych!

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Roman Groszewski SJ

Z nich zaś największa jest miłość…
1 Kor 13,13

Pragniemy kochać i być kochani. Zależy nam na budowaniu dobrych relacji, opartych na wzajemnym zaufaniu i miłości. Jesteśmy do tego powołani, bo Bóg jest miłością: wcieloną,...

Skomentuj artykuł

Na pielgrzymce poznałam przyszłego męża. Modliłam się o niego i Maryja mnie wysłuchała [ŚWIADECTWO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.