Przekonałam się, jak blisko nas jest Bóg [ŚWIADECTWO]

Przekonałam się, jak blisko nas jest Bóg [ŚWIADECTWO]
fot. Marcos Paulo Prado / Unsplash
Jolanta

Chociaż wydarzyło się to wiele lat temu, do dzisiaj wspominam wewnętrzny głos, który przemówił do mnie jakby z głębi mojej klatki piersiowej lub z samego serca: "Taka jest Moja wola".

Był to ciężki okres w moim życiu - moim i trojga małych dzieci, które samotnie wychowywałam. W tym czasie pracowałam i uczyłam się. Nic, kompletnie nic mi się nie układało - w życiu osobistym i w pracy. Po którymś kolejnym dniu, kiedy wszystko waliło się jak domek z kart, zawołałam z płaczem: "Boże dlaczego?! Nie mam już siły, nie dam rady tak dalej żyć!".

Pamiętam - leżałam na podłodze, płakałam i wołałam: "Boże, pomóż mi! Boże, ratuj!".

I w pewnym momencie wyraźnie usłyszałam spokojny, męski głos: "Taka jest Moja wola".

Uspokoiłam się w jednej chwili. Zastanawiałam się, czy nie zwariowałam. Nieźle to mną wstrząsnęło. Nastąpiło całkowite wyciszenie moich emocji... Niemal od razu zasnęłam jak małe dziecko. Następnego dnia obudziłam się w zupełnie innym nastroju. Mimo, że sytuacja nadal była bez istotnych zmian, przeszłam przemianę duchową.

DEON.PL POLECA

Po długim czasie moja sytuacja zaczęła się stopniowo stabilizować i poprawiać. Ten głos, te słowa przypominam sobie, kiedy mam jakieś trudności, kłopoty, zmartwienia… Działają one na mnie jak lekarstwo, jak kojący balsam. Przekonałam się, jak blisko Bóg jest obok nas.

Jeszcze raz Panie Jezu dziękuję Ci za tę łaskę.

 

***

Jeśli przeżyłeś/przeżyłaś/przeżyliście coś podobnego, poniższy formularz jest od tego, aby się tym podzielić. Niech również Twoje/Wasze świadectwo stanie się tym, co utwierdzi wiarę innych!

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Praca zbiorowa

Modlitwa, która zmienia życie. Krok po kroku.

Jeśli należysz do osób, które słyszały o Nowennie pompejańskiej, ale jeszcze jej nie odmawiały, najwyższa pora to zmienić.

Pompejanka jest zbiorem świadectw o cudach, nawróceniach i sytuacjach, które...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Przekonałam się, jak blisko nas jest Bóg [ŚWIADECTWO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.