Od dzieciństwa walczy z rakiem. Ich ślub w szpitalu naprawdę wzrusza [WIDEO]

Od dzieciństwa walczy z rakiem. Ich ślub w szpitalu naprawdę wzrusza [WIDEO]
(fot. youtube.com)
youtube.com / jp

Przez 10 dni był nieprzytomny. Kiedy się obudził, wiedział, że chce jak najszybciej wziąć ślub ze swoją ukochaną. To piękna historia!

Walczył z rakiem od siódmej klasy, ostatnio było jeszcze ciężej. Swift od miesiąca przebywał na OIOM-ie, a przez 10 dni był nieprzytomny. Kiedy się obudził, wiedział, że chce, żeby jego dziewczyna, Abbi, została jego żoną. Dwa dni później ślub odbył się... w szpitalu. Personel szpitalny pomógł we wszelkich przygotowaniach, udekorowano salę, znaleziono fotografa i kamerzystę oraz przygotowano ciasto.

Wideo z tego ślubu naprawdę wzrusza:

Nie wiecie jak przygotować się do małżeństwa i jak dobrze przeżyć narzeczeństwo? Zajrzyjcie do naszego działu dla narzeczonych "Wybieramy miłość".

* * *

Wybieramy miłość to projekt, który stwarza miejsce i przestrzeń w internecie dla par, narzeczonych i małżonków. Dla tych, którzy chcą rozwijać swoje relacje i szukają na to sposobów.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat narzeczeństwa, związków, małżeństwa zajrzyjcie na profil na Facebooku Wybieramy miłość.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
o. Adam Szustak OP

To kontynuacja wydanego w 2013 roku albumu z konferencjami Adama Szustaka OP, który wers po wersie interpretuje Pieśń nad pieśniami. To album o miłości i o Tym, który ją wymyślił i zrealizował, stając się człowiekiem.

...

Skomentuj artykuł

Od dzieciństwa walczy z rakiem. Ich ślub w szpitalu naprawdę wzrusza [WIDEO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.