Otrzymaliśmy nieocenioną pomoc od Matki Bożej przy spłacie długu [ŚWIADECTWO]

Otrzymaliśmy nieocenioną pomoc od Matki Bożej przy spłacie długu [ŚWIADECTWO]
(fot. Anthony Tran / unsplash.com)
2 lata temu
Anna

Mieliśmy bardzo ciężką sytuację finansową. Nieprzespane noce, strach i bezradność. Wtedy usłyszałam o Nowennie Pompejańskiej.

Ja i mój partner mieliśmy bardzo ciężką sytuację finansową; ja nie pracowałam, a z jego pensji nie starczało na żadne rachunki. Wpadliśmy na pomysł, by wziąć kredyt na spłatę zadłużenia. Jak później się okazało, był to gwóźdź do trumny. Zero nadziei i wsparcia od innych, ciągłe telefony od osób zapożyczonych, nieprzespane noce, strach i bezradność. Wtedy usłyszałam o Nowennie Pompejańskiej. Pomyślałam: "co mi szkodzi?".

I tak otrzymaliśmy nieocenioną opiekę Matki Bożej. Wszystko zaczęło się układać. Zarobiliśmy pieniądze potrzebne na spłatę zadłużenia i doświadczyliśmy wolności od zniewolenia pieniędzmi.

Bardzo długo zwlekałam z podzieleniem się tym świadectwem. Teraz wiem, że przez zwlekanie z obietnicą daną Matce Bożej o ujawnieniu publicznie Jej interwencji w naszej tragicznej sytuacji, znowu zostaliśmy postawieni przed tym samym problemem. Zdałam sobie sprawę, że kiedy potrzebowaliśmy pomocy, Matka Boża przyszła do nas i w zamian chciała tylko naszego świadectwa, którego ja nie dałam. Przepraszam Matko. Dziękuje za pomoc i lekcje jaką nam dałaś.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Maja Komasińska-Moller
23,03 zł
32,90 zł

Piękno kobiecej emocjonalności

Radość, smutek, euforia, nadzieja, lęk, fascynacja, czułość, gniew, rozpacz, miłość. Świat uczuć jest niezwykły, rozległy i bardzo pogmatwany. Kobiece serce doświadcza go w sposób zupełnie wyjątkowy. Czasami przeżywanie uczuć jest przyjemne i...

Skomentuj artykuł

Otrzymaliśmy nieocenioną pomoc od Matki Bożej przy spłacie długu [ŚWIADECTWO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.