Tau: bycie blisko Boga to dla mnie zaszczyt

Tau: bycie blisko Boga to dla mnie zaszczyt
Fot. Bozon Records / YouTube.com
misyjne.pl / tk

Popularny raper, Piotr „Tau” Kowalczyk swoją muzyczną twórczość opiera na wierze w Boga. W swoim życiu przeżył głębokie nawrócenie, a stała modlitwa i czytanie Pisma Świętego dają mu siłę w codziennym życiu. Tau gościł na Festiwalu Życia w Kokotku, gdzie wystąpił podczas koncertu i wygłosił konferencję.

„Na co dzień występuję przed różną publicznością. Czasami naprawdę bardzo dużą. Ale kiedy jestem na mszy świętej, gdy są na niej nawet tylko dwie osoby – to właśnie wtedy czuję się tak wyjątkowo. Bo mogę służyć samemu Bogu, być przy Nim, przy Jego ołtarzu. To dla mnie zaszczyt i wielka łaska – powiedział Tau podczas Festiwalu Życia.

Według relacji misyjne.pl, koncert popularnego rapera przyciągnął setki uczestników festiwalu w Kokotku. Słuchacze podkreślali, że życie artysty jest dla nich przykładem. Tau żyje tym, co tworzy i na odwrót – to, czym żyje słychać i czuć w jego utworach. Jest w nich coś niesamowitego. To nie tylko talent, ale też moc świadectwa – mówi jedna z uczestniczek koncertu.

Popularni muzycy na Festiwalu Życia

Na Festiwalu Życia w Kokotce występują także inni popularni muzycy jak np. ks. Bartczak, zespół Owca czy Golec uOrkiestra.

DEON.PL POLECA

Festiwal Życia to największe plenerowe wydarzenie chrześcijańskie na Śląsku. Jest kierowane przede wszystkim do młodych osób. W ramach festiwalu organizowane są koncerty, warsztaty i konferencje.

Źródło: misyjne.pl / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Jacek Siepsiak SJ

Jeszcze się uda! Ten tytuł to cały ojciec Jacek. Patrzący z uwagą na to, co się dzieje wokół niego, zauważający zagrożenia, wzywający do refleksji, wołający o umiar, rozsądek i chrześcijańską miłość do bliźniego. A jednocześnie...

Skomentuj artykuł

Tau: bycie blisko Boga to dla mnie zaszczyt
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.