Teobańkologia na Strefie Chwały! Odwiedzi Stary i Nowy Sącz, by szukać owiec

Teobańkologia na Strefie Chwały! Odwiedzi Stary i Nowy Sącz, by szukać owiec
Ks. Teodor Sawielewicz (Fot. Youtube/Teobańkologia)
KAI/StrefaChwały/Facebook/dm

Już 10 lipca Nowy Sącz odwiedzą Teobańkologia i ks. Teodor Sawielewicz. Dzień wcześniej z kapłanem będzie można się spotkać w Starym Sączu na Festiwalu Strefa Chwały.

Teobańkologia to internetowa społeczność, która każdego dnia podczas wieczornego różańca zrzesza kilkadziesiąt tysięcy osób. Wizyta na Sądecczyźnie to część projektu ewangelizacyjnego o nazwie „Wyprawa po owce”, którego autorem jest ks. Teodor Sawielewicz.

DEON.PL POLECA
- Projekt to odpowiedź na wezwanie skierowane do mnie i do Ciebie: “Idźcie raczej do owiec, które poginęły z domu Izraela. Idźcie i głoście: Bliskie już jest królestwo niebieskie” (Mt 10, 6-7) W projekt możesz włączyć się na dwa sposoby - poprzez apostołowanie lub wsparcie tych, którzy ruszą w drogę - mówią organizatorzy.

W maju (podczas pierwszej części Wyprawy po owce) Teobańkologia odwiedziła 8 miast, dzięki czemu mogła się spotkać z kilkunastoma tysiącami ludzi.

DEON.PL POLECA

- Ciepłe słowa, świadectwa i wdzięczność. Pełnia Ducha Świętego, radość na twarzy, często łzy wzruszenia. Doświadczenie otwartości na drugiego człowieka, serdecznego przyjęcia i gotowości do służby - tak Teobańkologia podsumowała majowe podróże.

Tym razem ks. Teodor Sawielewicz wraz z zespołem zawita na Sądecczyznę. Pierwszy na trasie podróży Teobańkologii jest Stary Sącz. To właśnie tutaj 9 lipca na Strefie Chwały ks. Teodor będzie posługiwać podczas wieczoru uwielbienia. Wstęp na to wydarzenie jest wolny i nie wymaga zapisów.

Transmisję będzie można śledzić na YouTube i Facebooku Teobańkologia.

Następnego dnia (10 lipca) ks. Teodor będzie głosić kazania podczas mszy świętych o 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:30, 17:00 (dodatkowa eucharystia) oraz o 19:00 w Sanktuarium św. Rity w Nowym Sączu. Po wieczornej mszy zostanie odmówiony różaniec, po którym kapłan odprawi nabożeństwo o uzdrowienie.

Więcej szczegółów na www.teobankologia.pl.

KAI/StrefaChwały/Facebook/dm

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
abp Grzegorz Ryś

Wstań, idź, twoja wiara cię uzdrowiła

Teksty arcybiskupa Grzegorza Rysia to Ewangelia głoszona z mocą. Budzą wiarę. Dodają nadziei. Pomagają doświadczyć miłości Boga. W czym tkwi ich siła? W Słowie Bożym, które nie jest przysłonięte...

Skomentuj artykuł

Teobańkologia na Strefie Chwały! Odwiedzi Stary i Nowy Sącz, by szukać owiec
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.