Wstawiennictwo świętego Józefa to nieoceniona pomoc [ŚWIADECTWO]

Wstawiennictwo świętego Józefa to nieoceniona pomoc [ŚWIADECTWO]
Fot. Omar Lopez / Unsplash
Dorota

Chciałabym podzielić się świadectwem dotyczącym cudu, jaki otrzymałam dzięki wstawiennictwu św. Józefa.

Znajdowałam się w skomplikowanej i trudnej sytuacji życiowej, zarówno pod względem prywatnym jak i finansowym. Będąc samotną matką małych dzieci, postanowiłam zwrócić się o pomoc do świętego Józefa i prosić o wsparcie.

Moja bliska przyjaciółka, siostra zakonna, napisała w moim imieniu list i włożyła go delikatnie do dłoni dużej rzeźby świętego Józefa w swoim klasztorze. W naszych modlitwach prosiłyśmy o pomoc w uzyskaniu nowego domu dla mnie i moich dzieci.

W krótkim czasie otrzymałam dużą sumę pieniędzy, która pozwoliła mi uregulować zaległe płatności z kilku lat wstecz. Chociaż suma nie była wystarczająca, by wybudować dom, postanowiłam mimo wszystko zacząć prace. Resztę potrzebnych środków udało mi się pożyczyć.

W rezultacie tych wydarzeń mnie i moim dzieciom udało się zamieszkać w upragnionym domu. Dzięki opiece i wstawiennictwu świętego Józefa mamy teraz naszą upragnioną oazę spokoju. Opieka świętego Józefa pomogła nam, zapewniając stabilność i bezpieczeństwo. Po stokroć dziękuję Ci kochany święty Józefie!

Jeśli przeżyłeś/przeżyłaś/przeżyliście coś podobnego, poniższy formularz jest od tego, aby się tym podzielić. Niech również Twoje/Wasze świadectwo stanie się tym, co utwierdzi wiarę innych!

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Katarzyna Pytlarz

Święty Józef – nasz przemożny Opiekun

Każdego roku do Narodowego Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu ze wszystkich stron kraju napływają świadectwa wysłuchanych próśb i otrzymanych łask. Publikujemy je w kolejnym, czwartym tomie Cudów św. Józefa....

Skomentuj artykuł

Wstawiennictwo świętego Józefa to nieoceniona pomoc [ŚWIADECTWO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.