Chciałbyś przeczytać biografię Boga?

Chciałbyś przeczytać biografię Boga?
(fot. shutterstock.com)
5 lat temu
Logo źródła: WAM df

Nieskończenie potężny Stwórca. Jednocześnie - najbliższy, najczulszy i Ten, którego w modlitwie nazywamy Ojcem. Czy mogłaby powstać Jego biografia…?

Słowa "Ojcze nasz" powtarzane są tak często, że łatwo przejść nad nimi do porządku dziennego, a przecież oznaczają coś zupełnie niesamowitego - Stwórca tego świata jest z nami w cudownie bliskiej, rodzicielskiej relacji! Jezus określał Boga czułym słowem Abba - czyli Tatą, Tatusiem. Tylko jak odkryć relację z Tatą, którego nie widać? A tym bardziej - jak napisać Jego biografię?!

Maria Miduch, liderka krakowskiej wspólnoty Głos na Pustyni, podjęła to wyzwanie! Po bestsellerowej "Biografii Ducha Świętego" nadszedł czas na "Biografię Boga Ojca":
"Nie chcę, żeby ta książka była dla ciebie czymś w rodzaju podręcznika opisującego Boga Ojca jako przedmiot naukowych, teologicznych dociekań. Chciałabym natomiast, by wzbudziła w tobie ciekawość tego, kim jest Bóg, pokazała kierunek, w którym możesz się udać, by znaleźć się bliżej Jego twarzy, bliżej Jego serca. Nic nie stracisz, udając się w poszukiwanie Ojcowskiego oblicza, a możesz zyskać bardzo, bardzo wiele. To, jaki jest Bóg, ma też wpływ na ciebie. Odkrywając Jego ojcowskie serce, odkrywasz także swoją tożsamość jako Jego dziecka."

Ojcze nasz… kim jesteś?

Chciałbyś przeczytać biografię Boga? - zdjęcie w treści artykułu

***

Dlaczego warto zamówić u nas?

  • Zamawiając u nas, otrzymasz książkę najszybciej - zamówienia realizowane będą od 4 kwietnia. Wysyłki zrealizujemy zgodnie z kolejnością zamówień - im wcześniej zamówisz, tym szybciej dostaniesz.
  • Po wpisaniu kodu: OJCIECDEON cena obniży się o 20% 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Chciałbyś przeczytać biografię Boga?
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.