Dobra propozycja na naprawdę klimatyczny wieczór

Dobra propozycja na naprawdę klimatyczny wieczór
(fot. AJ)
5 lat temu
Logo źródła: WAM Wydawnictwo WAM

Jest czerwcowy wieczór. Kraków tętni życiem, w powietrzu wakacje i radość, wokół znajomi i przyjaciele. Wpadliśmy na pomysł, jak sprawić, żeby ta wizja była jeszcze lepsza i organizujemy naprawdę klimatyczne wydarzenie. Sprawdzisz?

Kilka miesięcy temu wydaliśmy wywiad-rzekę z Tomaszem Budzyńskim. Znany muzyk, poeta i malarz w poruszającej rozmowie opowiedział czytelnikom o miłości do Boga, do żony i do dzieci. To nie słodka, cukierkowa idylla. Raczej przemierzana codziennie, nie bez przeszkód, ale i nie bez zaskoczeń, wzruszeń i przygód droga.

A już dzisiaj zapraszamy was na wyjątkowe wydarzenie - spotkanie z Tomaszem Budzyńskim oraz jego koncert. W środę 22 czerwca o 20:00 w legendarnym klubie Alchemia na ul. Estery 5, w samym sercu krakowskiego Kazimierza będziecie mogli posłuchać na żywo opowiedzianej i wyśpiewanej historii o Miłości, która zmienia życie. Realnie, bez żadnych metafor.

Liczba miejsc jest ograniczona. Dzięki współpracy ze Studiem Inigo materiał z koncertu zostanie nagrany, a w przyszłości wydany.

Darmowe zaproszenia do nabycia od soboty 11.06 w klubie Alchemia oraz w księgarni Wydawnictwa WAM (ul. Kopernika 26).

Chcesz poznać więcej szczegółów? Dołącz do wydarzenia na FB.

***

"Przez wiele lat karmiłem się różnymi rzeczami, gnozą, buddyzmem zen - to mnie fascynowało. Ale to nie dawało mi życia. Wciąż byłem nieszczęśliwy. To Chrystus dał mi życie, wygnał ze mnie demona, uzdrowił mnie i wskrzesił do prawdziwego życia - doświadczyłem tego, widziałem to wszystko, widziałem, jak uwolnił moją żonę. Czy musiałem się jakoś natrudzić? Nie, to wszystko dostałem za darmo! Nikt mi tego nie zabierze, nie wydrze, bo widziałem to na własne oczy i dlatego mogę o tym teraz mówić. Dlatego opowiadam dzisiaj o miłości." (Tomasz Budzyński)

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Dobra propozycja na naprawdę klimatyczny wieczór
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.