Jak odkryć w sobie pragnienia i pasje? Mamy na to skuteczne sposoby

Jak odkryć w sobie pragnienia i pasje? Mamy na to skuteczne sposoby
(fot. materiały prasowe)
Logo źródła: WAM jp

Niezadowolenie z codzienności i obawa przed tym, że w przyszłości nic się nie zmieni, mogą być impulsem do pójścia za marzeniami.

Jennie Allen, autorka książki "Niczego nie musisz udowadniać. Dlaczego możesz przestać tak bardzo się starać" powraca z kolejnym poradnikiem. Tym razem pokazuje, jak całkowicie zmienić swoje życie. Przedstawia ćwiczenia i zadaje pytania, które pomogą nam uporządkować uczucia i myśli, ale przede wszystkim zauważyć swoje mocne strony.

>> Dlaczego udajesz? Możesz już przestać tak bardzo się starać

W poprzedniej publikacji autorka zachęcała do tego, aby nie spełniać wszystkich oczekiwań za wszelką cenę. Pokazała, jak uwolnić się od codziennej presji niekończących się obowiązków.

 

O książce pisała jedna z naszych blogerek:

Czytając tę publikację bardzo mocno poczułam, że żadna książka mi nie pomoże. Pomocy szukać muszę w innym miejscu. Ta lektura pokazała mi gdzie jej szukać, jak to zrobić i… czego tak właściwie mi potrzeba. To nie jest zwykły poradnik. To podróż przez życie Jennie Allen, która opowiadając o swoich doświadczeniach, prowadziła mnie przez moje własne ograniczenia, lęki i oczekiwania. Choć wydawać by się mogło, że polska katoliczka i amerykańska żona pastora mają ze sobą mało wspólnego… Okazało się jednak coś zupełnie odwrotnego.

Nie chcesz żyć tak, jak dotychczas?

Pragniesz czegoś więcej?

Jeśli tak, to prawdopodobnie jesteś w najważniejszym momencie swojej historii. Niezadowolenie z codzienności i obawa przed tym, że w przyszłości nic się nie zmieni, mogą być impulsem do pójścia za marzeniami.

Nie bój się. Bóg przygotował dla ciebie wielkie rzeczy.

Nic z tego, co ci się przydarza, nie jest przypadkowe. Twoje talenty, relacje z ludźmi, okoliczności życia a nawet cierpienie - to wszystko może zostać wpisane w plan, którego piękna nie jesteś w stanie sobie wyobrazić.

Jak odkryć w sobie pragnienia i pasje? Mamy na to skuteczne sposoby - zdjęcie w treści artykułu

Bez paniki. On jest po twojej stronie.

Książka Jennie Allen zawiera inspirujące ćwiczenia i stawia fundamentalne pytania, które pomagają uporządkować uczucia i myśli oraz dostrzec swoje mocne strony. Autorka podaje skuteczne sposoby na to, jak odkryć w sobie pragnienia i pasje, które pochodzą od Boga, a potem je realizować. Bo tylko w podążaniu za Nim można odnaleźć szczęście i głęboki pokój.

Niebawem opublikujemy pierwszy fragment z książki. Można ją znaleźć w całości na tej stronie »

Jennie Allen - mieszka w Austin (Texas) biblistka, znana jest głównie jako założycielka grupy IF:Gathering, stawiającej sobie za cel pomaganie kolejnym pokoleniom kobiet w odnajdywaniu i realizowaniu ich powołania oraz dostrzeganiu celowości życia. W swoich publikacjach i wystąpieniach Jennie Allen wielokrotnie odwołuje się do swojego życia prywatnego, do doświadczeń zdobytych jako żona pastora oraz matka czwórki dzieci (w tym adoptowanego, czarnoskórego chłopca).

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Jennie Allen
23,94 zł
39,90 zł

Nie chcesz żyć tak, jak dotychczas?

Pragniesz czegoś więcej?

Jeśli tak, to prawdopodobnie jesteś w najważniejszym momencie swojej historii. Niezadowolenie z codzienności i obawa przed tym, że w przyszłości nic się nie zmieni, mogą być...

Skomentuj artykuł

Jak odkryć w sobie pragnienia i pasje? Mamy na to skuteczne sposoby
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.