"Tę książkę powinna przeczytać każda osoba, która znajduje się dalej od Boga i Kościoła"

"Tę książkę powinna przeczytać każda osoba, która znajduje się dalej od Boga i Kościoła"
(fot. blizniaczki-laskowskie.pl)
3 lata temu
blizniaczki-laskowskie.pl

Książka porusza wiele kwestii, które warto, aby osoby religijne przemyślały i być może coś w swoim życiu zmieniły. Z drugiej strony powinna ją również przeczytać każda osoba, która znajduje się dalej od Boga i Kościoła. Byłoby wspaniale, gdyby sięgnęły po nią również osoby duchowne - piszą bliźniaczki Laskowskie o książce "Łobuzy. Grzesznicy mile widziani".

 - Oprócz rozmów prowadzonych w trójkę mamy rozmowy Łukasza Wojtusika z Piotrem Żyłką i Grzegorzem Kramerem w cztery oczy. Tutaj mamy okazję "poznać się" bliżej. Oni naprawdę dają się lubić! Podoba się nam to, że w każdej odpowiedzi czuć, że mówią szczerze, prosto i z wyraźnie dającą się odczuć miłością do Chrystusa. Czytając książkę, mamy wrażenie, że siedzimy obok nich, przysłuchujemy się tym rozmowom. Oni są "blisko" - czytamy na blogu blizniaczki-laskowskie.pl.

- Łamią stereotypy. Nie trzymają się sztywnych reguł, pokazując dzięki temu rzecz najważniejszą: BÓG JEST DOBRY, JEST MIŁOSIERNY. Dzięki ich odpowiedziom dowiadujemy się, na czym naprawdę polega sprawiedliwość Boża! Książka pozwala spojrzeć na chrześcijaństwo i Kościół w zupełnie innym świetle. Przypomina nam, że Kościół jest otwarty na wszystkich, co oczywiście nie oznacza przyzwolenia na grzech - dodają siostry Laskowskie.

 

CZY W KOŚCIELE JEST MIEJSCE DLA ŁOBUZÓW? Czy Bóg chciał, żeby znaleźli się w nim jedynie dobrze poukładani, pobożni, niemający grzechów wierni? Jakie jest Wasze zdanie? Napiszcie szczerze ???? Na te pytana (i nie tylko) odpowiedź znalazłyśmy w książce ,,Łobuzy. Grzesznicy mile widziani." Podjęte zostały tam trudne tematy, często uważane za tematy tabu. W naszym nowym wpisie możecie przeczytać więcej na jej temat. Zobaczcie czego nas nauczyła ???? blizniaczki-laskowskie.pl Na hasło TWINS możecie otrzymać na nią 25 % rabatu na stronie https://wydawnictwowam.pl/prod.lobuzy.12061.htm?sku=77666 @wydawnictwo_wam #Bógjestdory #łobuzywkościele #grzesznicymilewidziani #ludziesądobrzy #kościółbeztematówtabu @grzegorzkramer @piotrekzylka @lukaszwojtusik @deon_pl #goodmorning#hello #twins #blizniaczkilaskowskie #happy #instagood #instagirl #twins #girl #instafollow #polishgirls #bialystok#sisterslove #blizniaczki #polskadziewczyna #godgirl

Post udostępniony przez Anna i Ewa Laskowska TWINS (@blizniaczkilaskowskietwins)

- Czytając ją nauczyłyśmy się wielu ważnych rzeczy. Na pierwszym miejscu POKORY; tego, aby nigdy nikogo nie oceniać. Tego, że aby dotrzeć do innych, trzeba ich pokochać i być z nimi, a nie pouczać i moralizować. Powstrzymać się od pochopnych osądów, traktować poważnie, poświęcić swoją uwagę i czas każdemu. SŁUCHAĆ. POZBYĆ SIĘ PYCHY. Raz na zawsze zapamiętać i żyć tym, że Jezus swoim życiem pokazywał, że powinniśmy stać w obronie, a nie atakować i oczerniać. On przyszedł na świat, żeby zająć się grzechem i słabością człowieka. Krytykując i widząc same minusy, budzimy w sobie frustrację i zgorzknienie, zamiast skupić się na tym, by pomnażać dobro, karmić się nim i świadczyć o tym, że BÓG JEST DOBRY. I SZUKA NAS NIEUSTANNIE - dzielą się siostry swoimi wrażeniami po przeczytania "Łobuzów".

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Grzegorz Kramer SJ, Łukasz Wojtusik, Piotr Żyłka
25,94 zł
39,90 zł

Czy Kościół może być normalny? Bez tematów tabu, pouczania i krzywdzenia innych?

Grzegorz Kramer SJ i Piotr Żyłka w szczerej rozmowie z Łukaszem Wojtusikiem. 

Kontrowersyjni. Prowokujący do myślenia. Nie wahają się mówić o sprawach...

Skomentuj artykuł

"Tę książkę powinna przeczytać każda osoba, która znajduje się dalej od Boga i Kościoła"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.