Kramer i Żyłka odpowiadają na Wasze pytania

Kramer i Żyłka odpowiadają na Wasze pytania
(fot. Anna Nycz, Jacek Taran)
DEON.pl

Drodzy Internauci! Wielu z Was z całego serca kocha Kościół, ale nie wszystko jest w nim dla Was oczywiste. Teraz możecie zadać swoje pytania Grzegorzowi Kramerowi SJ i Piotrowi Żyłce.

Znany czeski teolog ks. Tomas Halik często powtarza, że człowiek, który poszukuje Boga, musi sobie stawiać trudne pytania. Co więcej, twierdzi, że nie ma dojrzałej wiary bez kryzysów i wątpliwości. Nie musimy się ich bać. Wręcz przeciwnie. Mogą one stać się szansą na pogłębienie naszej wiary i odnowienie relacji z Panem Bogiem.

Jeżeli zaczynamy na poważnie dbać o nasze życie duchowe, szukamy swojego miejsca w Kościele, trochę może się nawet z nim wadzimy z różnych powodów, to codziennie rodzi się w nas wiele pytań. Chcemy się z nimi zmierzyć i na tyle, na ile potrafimy na nie odpowiedzieć, podzielić się własnymi doświadczeniami.

No więc jeśli są w Was pytania, na które szukacie odpowiedzi i chcecie, żeby na nie odpowiedzieli Grzegorz Kramer i Piotr Żyłka albo chcecie po prostu zapytać o ich doświadczenie wiary, bycia w Kościele i relacji z Panem Bogiem, to zróbcie to teraz. Na najciekawsze pytania odpowiedzą w projekcie, nad którym właśnie pracują.

Pytania możecie wysyłać na adres: pytania@deon.pl, pytania[at]deon.pl do najbliższej niedzieli (3 grudnia) włącznie.

Grzegorz Kramer SJ - jezuita, przełożony wspólnty jezuitów w Opolu, proboszcz Parafii Najświętszego Serca Jezusa. Bloger. Autor książek "Męskie serce. Z dziennika Banity" i "Bóg jest dobry"

Piotr Żyłka - redaktor naczelny DEON.pl, jeden z inicjatorów ruchu społecznego Zupa na Plantach. Współautor książek "Życie na pełnej petardzie", "Sposób na (cholernie) szczęśliwe życie" i "Odłóż tę książkę i zrób coś dobrego"

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
s. Małgorzata Chmielewska, Błażej Strzelczyk, Piotr Żyłka
14,95 zł
29,90 zł

Idź i zrób!

Nie znajdziesz tu gładkich słów i okrągłych zdań, które niczego w tobie nie zmienią. Siostra Małgorzata Chmielewska wprost i bez patosu mówi o miłosierdziu w praktyce i prawdziwym życiu chrześcijańskim:

→ pieniądze,...

Skomentuj artykuł

Kramer i Żyłka odpowiadają na Wasze pytania
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.