Żyj niebanalnie - prezenty dla łowców inspiracji

Żyj niebanalnie - prezenty dla łowców inspiracji
(fot. pexels)
4 lata temu

Chcielibyśmy żyć twórczo, niebanalnie, widzieć więcej tam, gdzie dostrzegamy już tylko rutynę, odkrywać na nowo osoby, miejsca, zdarzenia. Zastanawiamy się tylko, jak wykrzesać z siebie tę iskrę, która zapali do zmiany.

Najbardziej inspirujące bywają spotkania z ludźmi, którzy żyją na pełnej petardzie i potrafią swoją życiową pasję przekazać innym. I do poznania takich osób na kartach książek zapraszamy.

Sprawdźcie, co przygotowaliśmy i pomóżcie Waszym bliskim dać się porwać życiu. Podarujcie im niebanalne spotkania.

Żyj niebanalnie - prezenty dla łowców inspiracji - zdjęcie w treści artykułu    Siostra Małgorzata mieszka z biedakami, wychowuje niepełnosprawnego syna, codziennie mierzy się z prawdziwymi dramatami. Mawia, że na miłość nie da się zrobić biznesplanu, że miłość powinna być nieco stuknięta, bo inaczej jest nudno. Od lat burzy stereotypy i podbija serca Polaków swoją szczerością.

Żyj niebanalnie - prezenty dla łowców inspiracji - zdjęcie w treści artykułu nr 1

    W szkole nie chodził na religię. Gdy już zyskał pewność co do swojego powołania - odrzucili go jezuici (Niech żałują!). Kłopoty ze wzrokiem prawie uniemożliwiły mu święcenia (- A pieniądze widzi? - Widzi! - To święcić!). W inspirującej rozmowie z Piotrem Żyłką ks. Jan zdradza źródła swojej niesamowitej energii i nieskończonych pokładów optymizmu.

Żyj niebanalnie - prezenty dla łowców inspiracji - zdjęcie w treści artykułu nr 2

    Ksiądz Jan do końca żył na pełnej petardzie. Ostatnie tygodnie spędził, odpowiadając na pytania o sprawy najtrudniejsze i najważniejsze. Wraz z Joanną Podsadecką zaprosił do rozmowy swoich Czytelników. Każdego chciał wysłuchać, zrozumieć, każdemu dać coś z siebie.

Żyj niebanalnie - prezenty dla łowców inspiracji - zdjęcie w treści artykułu nr 3

   Prawdziwy ciemnoskóry Polak z południowoamerykańskim temperamentem! Wybuchowa mieszanka. Brian Scott, gwiazda RMF FM, osobowość TVN-u, prowadzący programu Etniczne Klimaty w TVP. W rozmowie z Marią Mazurek robi bilans swojego życia. Jest błyskotliwy, zabawny, czasem prowokujący.

Żyj niebanalnie - prezenty dla łowców inspiracji - zdjęcie w treści artykułu nr 4    "Archiwum X" to pierwsza w Polsce jednostka rozwiązująca po latach niewyjaśnione sprawy kryminalne.To opowieść o policjantach - ludziach, którzy umieli dostrzec to, czego nie widzieli inni. Z każdą kolejną sprawą przekonywali się, że nic nie jest tak dobrym przewodnikiem jak intuicja.

Żyj niebanalnie - prezenty dla łowców inspiracji - zdjęcie w treści artykułu nr 5

   Zbigniew Leśnicki odsłania przed Czytelnikami zapomniane oblicze Krakowa. W sobie tylko właściwym, dowcipnym i niepowtarzalnym stylu pokazuje miasto poprzez sztukę, barwne postacie i nieznane szerzej perypetie monarchów.

Żyj niebanalnie - prezenty dla łowców inspiracji - zdjęcie w treści artykułu nr 6

   Odkryj Franciszka takiego, jaki jest naprawdę - spontanicznego, ekspresyjnego, otwartego na dialog. Zdjęcia Grzegorza Gałązki powinien zobaczyć każdy, kto chce poznać Papieża.

Żyj niebanalnie - prezenty dla łowców inspiracji - zdjęcie w treści artykułu nr 7

    "Przez wiele lat karmiłem się różnymi rzeczami, gnozą, buddyzmem Zen - to mnie fascynowało. Ale to nie dawało mi życia. Wciąż byłem nieszczęśliwy. To Chrystus dał mi życie, wygnał ze mnie demona, uzdrowił mnie i wskrzesił do prawdziwego życia".

Tomasz Budzyński

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Żyj niebanalnie - prezenty dla łowców inspiracji
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.