Śmierć, która zamieniła się w radość

Śmierć, która zamieniła się w radość
(fot. https://vimeo.com/14090604)
Chris Weatherly / vimeo.com / pk

Czy śmierć dziecka może stać się okazją do uwielbiania Boga? Zobacz ten film i przekonaj się, że nawet w najtrudniejszych chwilach Jezus przynosi pokój tym, którzy Mu ufają.

Rebecca i Joanna Barnard urodziły się za wcześnie. Lekarz nie dawał im szans na przeżycie.

Rodzice dziewczynek poprosili o wsparcie znajomych. Wraz z nimi, z całych sił, modlili się o zdrowie dla swoich córeczek.

Kiedy Joanna zaczęła dochodzić do siebie, stan Rebeki niespodziewanie się pogorszył. Mimo to, rodzice z jeszcze większą ufnością zwracali się do Boga. Wiedzieli, że jeśli będzie chciał, uczyni cud. Stało się inaczej.

Ich córeczka zmarła po 74 dniach życia.

DEON.PL POLECA

Chociaż śmierć Rebeki była dla rodziców bardzo bolesna, postanowili podziękować Bogu za krótki czas, który mogli razem z nią spędzić. Ich żałoba niespodzianie przemieniła się w uwielbienie.

Nawet najtrudniejsze doświadczenia nabierają sensu, gdy zaczniemy je przeżywać z ufnością i w duchu wdzięczności.


KWADRANS UWAŻNOŚCI. ĆWICZENIA DUCHOWE
Wojciech Werhun SJ

Potrzebujesz zwolnić? Daj sobie kwadrans. Czas tylko dla siebie. Żeby się zatrzymać. Żeby odkryć prawdę o sobie. Żeby znaleźć to, czego pragniesz. 49 ćwiczeń na uważność to indywidualny program rozwoju osobistego i duchowego. Nauczysz się trwać w obecności Boga, staniesz się kimś wdzięcznym i świadomym siebie. Każdy etap ćwiczeń wprowadzi Cię na głębszy poziom relacji z Bogiem i samym sobą.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Śmierć, która zamieniła się w radość
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.