"Naprawdę przyjdź". Posłuchaj idealnej piosenki na Adwent [MUZYKA]

"Naprawdę przyjdź". Posłuchaj idealnej piosenki na Adwent [MUZYKA]
(fot. Paint X / informacja prasowa)
La Pallotina / youtube.com / pk

W Adwencie czekamy na przyjście Pana, a uczestniczenie w roratach i rekolekcjach przygotowuje nas na Boże Narodzenie. Dlaczego inaczej miałoby być z muzyką? Posłuchaj pięknego kawałka ks. Andrzeja Daniewicza SAC i wejdź głębiej w klimat Adwentu.

"Tekst możemy kierować do Boga, ale w tym wypadku wezwanie jest skierowane przede wszystkim do człowieka. Do każdego. Bóg mówi, żebyś naprawdę przyszedł i zamieszkał w moim domu. Położył przed Nim wszystko" - mówi o piosence "Naprawdę przyjdź" ks. Andrzej Daniewicz SAC, lider zespołu La Pallotina.

"Utwór też jest trochę moim świadectwem. Będąc księdzem, chodząc na Mszę Świętą, nieraz byłem na niej nieobecny. W pewnym momencie chyba "naprawdę" przyszedłem do miejsca świętego. Do Domu Pana" - dodaje pallotyn.

"Miłość nad Wisłą" to czwarty studyjny album grupy La Pallotina. Autorem kompozycji i tekstów oraz głównym wykonawcą jest absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach ks. Andrzej Daniewicz.

Zespół La Pallotina posiada na koncie występy na dużych i małych festiwalach muzyki chrześcijańskiej m.in. Song of Songs w Toruniu czy Bądź jak Jezus w Mysłowicach. Jest obecny w mediach katolickich i świeckich takich (Radio Warszawa, Polskie Radio Pr3). Intensywną linią działania dla członków La Pallotiny są też muzyczne posługi uwielbienia podczas rekolekcji charyzmatycznych jak i comiesięczne worship sessions w pallotyńskim kościele Chrystusa Króla na warszawskiej Pradze.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Adrian Wawrzyczek
27,93 zł
39,90 zł

Ogarnij dzień bezstresowo

Twoje życie to ruchoma bieżnia, która ciągle przyspiesza? Planowanie i zarządzanie czasem kojarzysz ze słomianym zapałem i serią porażek? Dziś zmienisz zdanie.

Duchowość ignacjańska, mindfulness i sprawdzone aplikacje połączone w jedno. Cel?...

Skomentuj artykuł

"Naprawdę przyjdź". Posłuchaj idealnej piosenki na Adwent [MUZYKA]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.