Szokujące słowa Christiana Bale'a. "Dziękuję szatanowi za inspirację"

Szokujące słowa Christiana Bale'a. "Dziękuję szatanowi za inspirację"
(fot. Anton_Ivanov / Shutterstock.com)
"rmf24" / twitter.com / pk

W czasie rozdania Złotych Globów z ust znanego aktora padły bardzo szokujące słowa. Christian Bale podziękował za inspirację… szatanowi.

Bale to jeden z najbardziej cenionych amerykańskich aktorów. Jest znany z takich filmów jak "Prestiż", "Equilibrium" oraz trylogia "Mroczny Rycerz".

W tym roku Bale otrzymał Złotego Globa za wcielenie się w postać byłego wiceprezydenta USA - Dicka Cheney'a w fimie "Vice". W czasie odbierania prestiżowej nagrody aktor powiedział jednak zaskakujące słowa: "Dziękuję szatanowi za to, że dał mi inspirację do tego, jak zagrać tę rolę".

Wypowiedzi Bale'a można odsłuchać w tweecie:

DEON.PL POLECA

Chociaż słowa aktora wywołały owację, a jego wypowiedź została najprawdopodobniej odebrana jako żart, w internecie zawrzało.

Jak informuje serwis rmf24, do wypowiedzi Bale’a odniosła się córka Dicka Cheney'a, Liz Cheney. Opublikowała ona Twitterze link do artykułu sprzed kilku lat opisującego sytuację, w której hollywoodzki aktor został zatrzymany za napaść na kobietę i jej córkę. "Do tego pewnie też zainspirował go szatan" - napisała.

Złote Globy to jedne z najbardziej prestiżowych nagród filmowych, przyznawane corocznie przez Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej w dziedzinie filmu i telewizji.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
ks. Krzysztof Wons SDS

20 rozważań o codziennych wyborach

„Jako osoby wolne żyjemy w napięciu między stanem łaski a stanami pokusy i grzechu. Dzisiejszy świat próbuje przemilczeć to napięcie. Lansuje modele życia bez napięć i bez walki. (…) W...

Skomentuj artykuł

Szokujące słowa Christiana Bale'a. "Dziękuję szatanowi za inspirację"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.