Jezus uzdrowił redaktorkę w czasie reportażu

Jezus uzdrowił redaktorkę w czasie reportażu
(fot. Metanoia)
Mocni w Duchu - Jezuici TV/ Dzień dobry TVN

- Miałam ból, z którym nie mogłam sobie poradzić od kilku tygodni. Mówię: "Marcin, mógłbyś się pomodlić?". Odpowiedział, że nie ma co czekać: "pomódlmy się teraz".

Kasia Olubińska, która przygotowywała materiał o Marcinie Zielińskim, w rozmowie dla "Dzień dobry TVN" opowiada o spotkaniu z nim i wspólnej modlitwie:

Marcin Zieliński to młody ewangelizator ze Skierniewic zanany ze swojej posługi modlitwą uzdrowienia w Polsce i za granicą, udowadnia, że wiara czyni cuda. Mówi, że każdy wierzący, może robić wielkie rzeczy w mocy imienia Jezus. Prowadzi liczne warsztaty, konferencje i rekolekcje, podczas których modli się o uzdrowienie chorych.

Marcin Zieliński: Jestem słabym człowiekiem, który spotkał żywego Jezusa >> 

Z całej Polski spływają świadectwa uzdrowień, które miały miejsce podczas spotkań modlitewnych przez niego prowadzonych. On sam podkreśla, że zależy mu na rzetelnej dokumentacji medycznej każdego cudu. Co ważne, ludzie uzdrawiani są nie tylko z dolegliwości fizycznych - dla wielu osób modlitwa o uzdrowienie to przestrzeń spotkania z żywym Bogiem oraz punkt zwrotny w ich chrześcijańskim życiu.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Jezus uzdrowił redaktorkę w czasie reportażu
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.