Krzysztof Antkowiak: przy księdzu Pawlukiewiczu człowiek chciał być lepszy

Krzysztof Antkowiak: przy księdzu Pawlukiewiczu człowiek chciał być lepszy
fot. RTCK TV / YouTube
RTCK / YouTube

To krótki i dość oszczędny w słowa wywiad. Ale ile w nim treści! Jak wspomina księdza Piotra Krzysztof Antkowiak? Posłuchajcie koniecznie.

Ta nietypowa przyjaźń, która trwała niespełna trzy lata, dała księdzu Pawlukiewiczowi mnóstwo energii i radości. To Krzysiek najmocniej dopingował swojego przyjaciela, aby dbał o zdrowie, potajemnie dogadywał się z panią, która gotowała, aby używać na co dzień mniej cukru i jeść bardziej naturalnie.

Połączyła ich pasja muzyczna i usposobienie, często nostalgiczne i melancholijne. Potrafili długie godziny siedzieć bez słowa i słuchać muzyki. Podobnie ją rozumieli, a dzięki niej - łatwiej rozumieli siebie nawzajem.

W sprawach przyziemnych i tych głębokich, duchowych, gdzie spotykały się ich dwa różne światy, znajdowali wspólny język.

Krzysiek kilka lat temu dał się odnaleźć Jezusowi i zrywając z nałogiem, zaczął nowy rozdział życia. Ks. Piotr stał się towarzyszem w rozwoju i powiernikiem wielu trudnych historii... Rok temu role trochę się odwróciły...

DEON.PL POLECA

Ks. Piotr marzył, aby ktoś nagrał płytę do jego słów, do jego piosenek sprzed lat. Nie mógł znaleźć bardziej odpowiedniej osoby niż Krzysztof Antkowiak.

To krótki i dość oszczędny w słowa wywiad... ale ile w nim treści! Jak wspomina księdza Piotra Krzysztof Antkowiak? Posłuchajcie koniecznie.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
ks. Piotr Pawlukiewicz

Poznaj nagranie, w którym ksiądz Piotr Pawlukiewicz, legenda polskiego kaznodziejstwa inspiruje do przemyśleń na temat kryzysu, powstawania z upadków oraz słabości na drodze do bycia świętym. Całość opowiedziana jest w charakterystyczny dla ks. Piotra barwny...

Skomentuj artykuł

Krzysztof Antkowiak: przy księdzu Pawlukiewiczu człowiek chciał być lepszy
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.