Nie masz siły, żeby się modlić i chodzić do kościoła?

Nie masz siły, żeby się modlić i chodzić do kościoła?
(fot. shutterstock.com)
Marek Krzyżkowski CSsR

Pierwszym owocem, jakim karmi nas Pan Bóg jest miłość. Skoro On chce nas napełnić miłością, to znaczy, że musi jej nam brakować. Co z tym zrobić? - zastanawia się ojciec Marek.

Czujesz się jak suchy badyl? Nic się nie dzieje, nic się nie zmienia, a z każdym dniem jest coraz gorzej? Nie masz siły, by się modlić, chodzić do kościoła, a do spowiedzi to już nie wiesz kiedy byłeś ostatnio? Nie dogadujesz się z nikim? Serce twarde jak kokos, jak kamień? Potrzebujesz specjalnej diety, wysokokalorycznej. A może jest jest wszystko super i mega idealnie? Ale potrzebujesz czegoś więcej - mam dla Ciebie coś specjalnego.

Owocobranie to internetowe rekolekcje w których codziennie, od piątku (czyli w trakcie nowenny przed Zesłaniem), przez dziewięć dni, będziemy mówić o jedzeniu. Konkretnie o owocach. Owocach Ducha Świętego.

o. Marek Krzyżkowski CSsR - redemptorysta, w latach 2011-2014 pracował w Toruniu jako duszpasterz młodzieży przy parafii św. Józefa. Od marca 2014 pracuje w Szczecinku. Ma głowę pełną pomysłów. Prowadzi bloga: marekcssr.blog.deon.pl

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Nie masz siły, żeby się modlić i chodzić do kościoła?
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.