W czasie tej Eucharystii dzieją się cuda. Jezus chce uzdrowić również ciebie [TRANSMISJA LIVE]

W czasie tej Eucharystii dzieją się cuda. Jezus chce uzdrowić również ciebie [TRANSMISJA LIVE]
(fot. Mocni w Duchu / youtube.com)
Mocni w Duchu

Czy rzeczywiście wierzysz w to, że Jezus może cię uzdrowić? Msza święta o uzdrowienie ma szczególną moc! Dziś wieczorem możesz przeżyć transmisję internetową z Eucharystii na której dzieją się cuda.

Z jednej strony wierzymy, że Bóg uzdrawia. Z drugiej, gdy ktoś opowiada o cudach uzdrowienia, to nie dowierzamy. Ewangelia pokazuje wyraźnie - Jezus uzdrawiał. Jeśli Słowo Boże jest żywe dzisiaj, to znaczy, że Jezus uzdrawia również dziś. Wierzymy w to teoretycznie, a gdy przychodzi do praktyki - miewamy wątpliwości.

Msza święta jest momentem uzdrowienia i uwolnienia człowieka. Dlaczego zatem, idąc na Eucharystię, nie myślimy o tym, że Jezus podczas tej modlitwy może nas uzdrowić i uwolnić? Bardzo rzadko udajemy się na niedzielną mszę z takim nastawieniem. Najczęściej wybieramy się na Eucharystię, aby "być w niedzielę" (bo trzeba) oraz po to, żeby się pomodlić. Ale mało kto rozumie słowo "pomodlić" jako spotkanie z Bogiem, który uzdrawia i uwalnia.

Kiedy podajemy księdzu intencję mszalną "o uzdrowienie syna z raka krtani" - każdy kapłan ją przyjmie. Będzie to szczególna intencja, w której będzie modlił się cały Kościół zgromadzony na Eucharystii, wypowiadając słowa "wysłuchaj nas, Panie". Tylko czy tej modlitwie towarzyszy wiara? Przeczytaj więcej...

WSZTSKO zależy od twojej wiary! Bóg chce cię uzdrowić i zrobi to właśnie dziś! Uwierz w to z całych sił - On będzie wiedział co dalej uczynić.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

W czasie tej Eucharystii dzieją się cuda. Jezus chce uzdrowić również ciebie [TRANSMISJA LIVE]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.