Modlitwa do świętej Rity o miłość. Pomódl się nią, jeśli cierpisz z powodu samotności

Modlitwa do świętej Rity o miłość. Pomódl się nią, jeśli cierpisz z powodu samotności
Wiele osób doświadcza samotności, marząc o związku i założeniu rodziny. Jeśli jesteś jedną z nich, odmów modlitwę o miłość do świętej Rity, patronki spraw beznadziejnych. Fot. Foad Roshan / Unsplash
Logo źródła: WAM DEON.pl

Wiele osób doświadcza samotności, marząc o związku i założeniu rodziny. Jeśli jesteś jedną z nich, odmów modlitwę o miłość do świętej Rity, patronki spraw beznadziejnych.

Samotność nie jest niczym przyjemnym. Przekonał się o tym każdy, kto chociaż raz przeżył ból z powodu straty kogoś bliskiego lub rozstania. Niestety z samotnością zmaga się dzisiaj wielu ludzi. Jeśli dotyczy to również ciebie, pomódl się piękną modlitwą o znalezienie bliskiej osoby lub akceptację obecnego położenia.

Bez względu na to, jakie są twoje pragnienia, odmów tę modlitwę z wiarą w to, że Bóg jest wszechmogący, a święta Rita dzięki swojemu potężnemu wstawiennictwu, zaniesie twoją prośbę przed Jego oblicze.

Modlitwa do świętej Rity o miłość

Święta Rito, jesteś patronką spraw beznadziejnych. Czy w samotności czarnej jak rozpacz mam prawo zwracać się do ciebie? Przecież wielu moich bliskich czy przyjaciół powiedziałoby, że niczego mi nie brakuje, że nie mam żadnych, nawet najmniejszych problemów, a co dopiero „spraw beznadziejnych” do rozwiązania. A jednak… Czuję się tak bardzo smutna i samotna, bo „nie mam człowieka” (J 5,7) i „bolą mnie te niedziele, gdy idę sama przez odświętny tłum”. Święta Rito, ty wiesz, jak dojmująca może być samotność. Doświadczyłaś jej naznaczona raną, przez którą musiałaś zamknąć się w swojej celi. Cierpiałaś w niej z powodu bólu i izolacji. Mój ból nie jest fizyczny, ale tak bardzo mi doskwiera. Proszę cię, pomóż mi odnaleźć swoją drugą połowę albo naucz mnie pożegnać marzenia o mężu i pięknej rodzinie. Panie, ucisz serce…

DEON.PL POLECA

Ojcze nasz… Zdrowaś Maryjo… Chwała Ojcu… Święta Rito, módl się za nami.

Modlitwy na każdą okazję

Modlitwa pochodzi z książki "Święta Rita - niezawodna patronka od spraw trudnych i beznadziejnych"

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Katarzyna Stokłosa, Marek Wójtowicz SJ

Módl się ze św. Ritą w chwilach zwątpień i trudności

Jeśli martwisz się o swoich bliskich lub zmagasz się z chorobą…
Jeśli przeżywasz kryzys lub doświadczasz strapienia…
Jeśli problemy zdają się przerastać twoje...

Skomentuj artykuł

Modlitwa do świętej Rity o miłość. Pomódl się nią, jeśli cierpisz z powodu samotności
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.