Polska aktorka o wyjściu z nałogu. "W moim przypadku był to cud. Pomogła mi wiara i modlitwa”

Polska aktorka o wyjściu z nałogu. "W moim przypadku był to cud. Pomogła mi wiara i modlitwa”
Fot. Agencja Muzyczna Polskiego Radia / Youtube
4 miesiące temu
misyjne.pl / kb

Znana aktorka, Stanisława Celińska w książce pt. "Niejedno przeszłam” wspomina kluczowe momenty swojego życia, w tym te związane z wiarą. Artystka podkreśliła, że miała modlitwa pomogła jej wyjść m.in z choroby.

"W moim przypadku był to cud. Pomogła mi wiara i modlitwa” – powiedziała w rozmowie z magazynem "Świat zdrowia”. "Któregoś dnia uzależnienie zostało mi po prostu »odjęte«. Bez terapii, bez »zaszywania się« i farmakologii, poza lekami na uspokojenie. Wszystko odbyło się za sprawą modlitwy, a więc zadziałała Opatrzność” – dodała.

Stanisława Celińska w przeszłości musiała zmierzyć się z alkoholizmem. Ostatecznie udało jej się wygrać z tą chorobą. "Nałóg, tak jak miłość czy inne silne emocje, jest związany z podświadomością. Trudno z nią walczyć, bo jest silniejsza od nas. Siłą zdolną do walki z tym złem, które w nas siedzi, jest tylko najwyższe dobro, czyli Bóg” – stwierdziła.

W rozmowie z magazynem „Świat zdrowia” Celińska przyznała także, że cały ten problem tkwił w jej podświadomości.

 "Pomyślałam więc, że muszę poprosić o pomoc Tego, który jest najwyżej. I tak się stało. Wiem, że wiele jest takich przykładów jak mój. Wiem również, że trzeba robić wszystko, by wyrwać się z uzależnienia. Teraz nałogów jest o wiele więcej i są one tak sano groźne. Ważne jest, aby zobaczyć świat we wszystkich kolorach, a nie tkwić tylko w jednym, bo to jest bardzo niebezpieczne” – podsumowała artystka. 

Źródło: misyjne.pl / kb

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Maïte Roche
26,00 zł

Jak budzić w dziecku wiarę i jak pokazywać mu wielką miłość Boga? Opowiadając prostymi słowami wspaniałe historie biblijne i pokazując piękne ilustracje. A gdy dodamy do tego krótkie, zrozumiałe nawet dla maluchów objaśnienia dotyczące chrześcijańskich...

Skomentuj artykuł

Polska aktorka o wyjściu z nałogu. "W moim przypadku był to cud. Pomogła mi wiara i modlitwa”
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.