Prosta i skuteczna modlitwa o przemianę życia i cud

Prosta i skuteczna modlitwa o przemianę życia i cud
Fot. Naassom Azevedo / Unsplash
modlitwy24.pl / mł

Kiedy życie staje się coraz trudniejsze, a nasze serce gorąco pragnie zmiany, warto zacząć odmawiać modlitwę, której autorem jest niezwykły kapłan. Przez jego modlitwę Bóg uzdrawiał tysiące ludzi i zmieniał ich życie w cudowny sposób.

O. Peter Mary Rooky był serwitą. Księdzem został, by spełnić obietnicę daną Bogu, który przywrócił mu utracony na skutek wypadku wzrok, gdy Peter był małym chłopcem. Przekonany, że zmiana życia, uzdrowienie, cud są możliwe tylko wtedy, gdy w pełni zaakceptujemy Boży plan, ułożył niezwykłą modlitwę, która zmienia życie ludzi na całym świecie.

DEON.PL POLECAModlitwa o zmianę życia i cud

Panie Jezu, staję przed Tobą taki, jaki jestem. Przepraszam za moje grzechy, żałuję za nie, proszę, przebacz mi. W Twoje Imię przebaczam wszystkim, którzy cokolwiek uczynili przeciwko mnie. Wyrzekam się szatana, złych duchów i wszelkich ich dzieł. Oddaję się Tobie, Panie Jezu, całkowicie, teraz i na wieki. Zapraszam Cię do mojego życia, Jezu. Przyjmuję Cię jako mojego Pana, Boga i Zbawiciela. Uzdrów mnie, przemień mnie, wzmocnij moje ciało, duszę i ducha.

Przyjdź, Panie Jezu, obmyj mnie swoją Przenajdroższą Krwią i napełnij mnie swoim Duchem Świętym. Kocham Cię, Jezu. Uwielbiam Cię, Jezu. Dziękuję Ci. Chcę podążać za Tobą każdego dnia mojego życia. Amen.

Maryjo, Matko moja, Królowo Pokoju, św. Peregrynie, patronie chorych na raka, wszyscy Aniołowie i Święci, proszę, przyjdźcie mi z pomocą. Amen.


Co o ułożonej przez siebie modlitwie myślał o. Rooky? „Odmawiaj tę modlitwę z wiarą, bez względu na to, jak się czujesz. Kiedy dojdziesz do takiego stanu, że będziesz szczerze pojmował każde słowo całym swoim sercem, doznasz duchowej łaski. Doświadczysz obecności Jezusa i On odmieni całe twoje życie w bardzo szczególny sposób. Przekonasz się”

Źródło: modlitwy24.pl / mł

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Prosta i skuteczna modlitwa o przemianę życia i cud
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.