Zanim zaczniesz podejmować decyzje

Zanim zaczniesz podejmować decyzje
(fot. youtube.com)
Kuba Niedzielski SJ / Rafał Wardowski SJ

Bez tego kroku, każda decyzja będzie tylko nieudolną próbą zmiany własnego położenia i niekończącą się pogonią za nieuchwytnym szczęściem. Sprawdź, jak tego uniknąć.

Ludzie często uważają, że jeśli zmienią pracę, znajdą nowego partnera lub podejmą jakąś inną ważną decyzję, staną się w końcu szczęśliwi. Ale czy to na pewno dobre wyjście?

DEON.PL POLECAZanim zaczynisz uczyć się podejmowania decyzji, zrób pierwszy krok z naszego cyklu i sprawdź co powinno być fundamentem twojego działania.

Podejmowanie decyzji jest wielkim wyzwaniem, zwłaszcza w świecie, w którym chcielibyśmy mieć wszystko. Jeśli czujesz, że dokonywanie wyborów - zarówno codziennych, jak i tych o większym znaczeniu - sprawia ci trudność, weź udział w Kursie podejmowania decyzji.

Duchowość jezuicka to jeden z największych skarbów Kościoła. Od wieków nauki świętego Ignacego z Loyoli inspirują chrześcijan na całym świecie, pomagając znaleźć odpowiedzi na pytania związane z życiem duchowym.

KPD to 6 kroków opartych na doświadczeniach duchowych świętego Ignacego oraz duchowości ignacjańskiej. Każdy z odcinków zawiera konkretne propozycje, które mogą skutecznie ułatwić proces podejmowania decyzji i związanego z nimi rozeznawania.

Kurs prowadzą jezuici, którzy znają się na rzeczy: Jakub Niedzielski SJ i Rafał Wardowski SJ.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Zanim zaczniesz podejmować decyzje
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.