Remigiusz Recław SJ: odbudujmy w sobie dobroć Bożą

Remigiusz Recław SJ: odbudujmy w sobie dobroć Bożą
YouTube/dm

- Podnieś oczy ku górze z nadzieją ku Bogu. On jest dobry. Jego wolą jest, aby każdy z nas miał życie wieczne - mówił jezuita o. Remigiusz Recław ze wspólnoty Mocnych w Duchu.  

W dzisiejszym komentarzu do Ewangelii o. Remigiusz zachęca do odbudowania w sobie dobroci Boga i przypomina, że Jego wolą jest zbawienie każdego człowieka. 

DEON.PL POLECA- Bóg jest dobry. Nie bój się Boga. Po prostu Mu zaufaj, Jego woli. Odbudujmy w sobie dobroć Bożą. Spójrzmy z radością w Jego stronę - dodaje jezuita.

- Wolą dobrego Boga nie jest nas potępić, ale żebyśmy byli zbawieni. Abyśmy dotykali wieczności Boga - mówił jezuita odnosząc się do ostatniego zdania z dzisiejszej Ewangelii.  (Por. J 6, 35-40).

- On nie przyszedł nas skrzywdzić w obliczu pandemii, informacji o wojnach, sytuacji na Ukrainie, o której słyszmy. Czasami to miażdży” -  kończy jezuita. 

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Gary Jansen

Zmiana jest możliwa

Bywamy mistrzami wielkich, szlachetnych postanowień, choć zwykle trudno nam je w pełni zrealizować. Co zrobić, żeby ukształtować życie tak, aby czerpać z niego jak najwięcej radości? Warto zacząć od małych kroków –...

Skomentuj artykuł

Remigiusz Recław SJ: odbudujmy w sobie dobroć Bożą
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.