Dzięki świętemu Józefowi mój mąż jest innym człowiekiem [ŚWIADECWTO]

Dzięki świętemu Józefowi mój mąż jest innym człowiekiem [ŚWIADECWTO]
fot. Vitor Monthay / Unsplash
Danuta

Wiele, wiele lat modliłam się do różnych świętych oraz do Bożego Miłosierdzia. Mój mąż pił przez dwanaście lat małżeństwa, wiele razy tracił pracę, a ja poroniłam nasze pierwsze dziecko.

Święty Józef jest dla mnie świętym, który uratował moje małżeństwo. Jestem mężatką z dwudziestoletnim stażem i matką szesnastoletniego syna. Chcę podziękować św. Józefowi za nawrócenie męża Pawła na drogę trzeźwości i wiary. Chcę wyrazić wdzięczność także za pracę męża i moją oraz za dar macierzyństwa i ojcostwa.

Wiele, wiele lat modliłam się do różnych świętych oraz do Bożego Miłosierdzia. Mój mąż pił przez dwanaście lat małżeństwa, wiele razy tracił pracę, a ja poroniłam nasze pierwsze dziecko. Modliłam się, ale wątpiłam w moją modlitwę: czy Bóg mnie wysłucha? Wymodliłam cud i urodziłam syna Macieja. Mąż dalej pił. Zwierzyłam się znajomej Marii, która jest osobą ogromnie wierzącą, z moich wątpliwości, czy Bóg kiedykolwiek mnie wysłucha i Paweł przestanie pić. Maria powiedziała: "Módl się, Bóg cię wysłucha. Wyślij intencję z prośbą o trzeźwość dla Pawła do Sióstr Bernardynek do kościoła św. Józefa w Krakowie". Posłuchałam jej rady i wysłałam prośbę o modlitwę. Było to osiem lat temu. Siostry wyprosiły dar trzeźwości i nawrócenia dla męża. Mąż zdecydował się osiem lat temu na terapię antyalkoholową i jest dzisiaj innym człowiekiem: wierzącym, praktykującym, docenianym w pracy. Chwała św. Józefowi.

 

"Cuda świętego Józefa. Świadectwa i modlitwy" to piękna książka, którą podarowałam mojej znajomej i powiedziałam do niej: "Święty Józef ci pomoże". Owa znajoma bezskutecznie modliła się o pracę dla córki Moniki do wielu świętych. Powiedziałam:

"Zwróć się z prośbą do Sióstr Bernardynek, one wyproszą u św. Józefa pracę dla Moniki". I tak się stało. Dwa miesiące temu córka tej znajomej dostała pracę. To kolejny dowód, że św. Józef nie zostawia proszących w potrzebie.

***

Jeśli przeżyłeś/przeżyłaś/przeżyliście coś podobnego, poniższy formularz jest od tego, aby się tym podzielić. Niech również Twoje/Wasze świadectwo stanie się tym, co utwierdzi wiarę innych!

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Katarzyna Pytlarz

Święty Józef - patron naszych czasów

To już trzecia część bestsellerowej serii Cudów świętego Józefa. Słynna mistyczka Marta Robin uważała, że XXI wiek będzie należał do świętego Józefa. Ta książka jest tego bezsprzecznym dowodem. Zamieszczone...

Skomentuj artykuł

Dzięki świętemu Józefowi mój mąż jest innym człowiekiem [ŚWIADECWTO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.