Modlitwa tą nowenną dała naszemu życiu nowy początek [ŚWIADECTWO]

Modlitwa tą nowenną dała naszemu życiu nowy początek [ŚWIADECTWO]
(fot. Deposit Photos)
Izabela

W lutym 2019 roku przyszła na świat nasza córka. To nasze drugie dziecko, więc nasza radość nie znała granic.

I tak radość ta trwała do trzeciej doby jej życia, kiedy to po badaniu echo serca okazało się że w prawym przedsionku jej serduszka jest guz. Szok, niedowierzanie, rozpacz... Świat runął... I ciągłe pytania dlaczego.

Zawsze byłam osobą wierzącą i praktykującą, ale poszukującą i zupełnie pogubioną. I tak po nocy pełnej bólu w szpitalej sali wypowiedziałam do męża słowa "proszę, przynieś mi różaniec".

Nigdy wcześniej nie modliłam się gorliwie na różańcu, a raczej był to dla mnie ciężki obowiązek. I tak zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską za zdrowie mojej córki. Odmawialiśmy całą rodziną.

Doświadczyłam niesamowitej łaski bożej i obecności Ducha Świętego. Poznałam żywego Boga, który oczyścił i uzdrowił także moje serce.

DEON.PL POLECA

Dziś Nela to wspaniała dziewczynka - ma 1,5 roku, rozwija się wspaniale. Choć dla nas wówczas świat runął, to dziś wiem, że był to początek naszego nowego życia.

Maryja wyprosiła łaskę zdrowia dla naszej córki, ale co najważniejsze poprowadziła nas do poznania miłości Jezusa.

Nigdy nie traćcie wiary, czerpcie siłę z ewangelii i proście naszą kochaną Mamę o wszystko, bo Ona nigdy nas nie zostawi. Chwała Panu Jezusowi i Maryjo naszej Mamie❤️♥️????.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Anselm Grün OSB

Zanim będziemy zdolni kochać nieprzyjaciela zewnętrznego, musimy najpierw pokochać nieprzyjaciela w nas samych. Carl Gustav Jung

Codziennie doświadczamy ze strony innych ludzi nieprzyjemności i bolesnych zranień. Pozostają one w nas przez długie lata. Ranimy także...

Skomentuj artykuł

Modlitwa tą nowenną dała naszemu życiu nowy początek [ŚWIADECTWO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.