Zadaj pytanie Kasi Olubińskiej. Zapraszamy na specjalne spotkanie live dla naszych czytelników

Zadaj pytanie Kasi Olubińskiej. Zapraszamy na specjalne spotkanie live dla naszych czytelników
fot. Wydawnictwo WAM / AJ
3 miesiące temu

Znana dziennikarka, żona, córka, kobieta, katoliczka... Nie boi się mówić o tym, ile dla niej znaczy wiara. Bohaterów swoich książek i reportaży pyta zawsze o rzeczy najważniejsze. W najbliższy czwartek sama na nie odpowie. Czy czuje się bardziej „Kobietą w wielkim mieście” czy raczej marzycielką z prowincji?

Spotkanie rozpocznie się w czwartek 9 lipca o godz. 18:00 na naszym profilu facebookowym (@portalDEON) oraz na kanale DEON Live (YouTube).

Swoje pytania do Kasi Olubińskiej zostawiajcie w komentarzach lub przesyłajcie na adres: livestream@deon.pl


DEON Live Stream to cykl spotkań z inspirującymi ludźmi. Nasi goście zasiądą w twoim mieszkaniu, pokoju czy nawet kuchni; nie musisz wychodzić z domu – wystarczy laptop lub telefon. Masz szansę spotkać najciekawszych ludzi mediów, muzyki, sztuki, nauki, Kościoła. Posłuchaj ich niebanalnych życiowych historii, wzrusz się do łez, roześmiej głośno, dowiedz się więcej o świecie, zadaj pytanie (liczymy na Ciebie!). I nie zapomnij subskrybować naszego kanału, aby być na bieżąco z kolejnymi spotkaniami.


W najbliższy czwartek naszym gościem będzie Katarzyna Olubińska, dziennikarka, autorka bestsellerowej książki Bóg w wielkim mieście i bloga o tym samym tytule, w najnowszej książce zaprosiła do rozmów niezwykłe kobiety. O swoim kobiecym świecie opowiedziały jej:

  • Agnieszka Amaro
  • Anna Dec
  • Bovska
  • Joanna Jędrzejczyk
  • Anna Karwan
  • Paulina Krupińska-Karpiel
  • Magdalena Lamparska
  • Marta Żmuda Trzebiatowska

Kobieta w wielkim mieście to cykl osobistych i wzruszających wywiadów ze znanymi kobietami, które miały odwagę zawalczyć o swoje marzenia. To opowieść o sile miłości, trudnych relacjach, pasji zawodowej i cenie sukcesu, o wielkich marzeniach i codziennych problemach, pięknie kobiecości i macierzyństwa oraz o życiowych zakrętach, o nadziei i wierze, która pozwala przetrwać najtrudniejsze chwile. W każdej z tych historii odnajdziesz cząstkę siebie…

"Każda kobieta to osobna galaktyka. Za każdą z nas kryje się niesamowita historia, również zmagania. Jednak czy w wielkim czy w małym mieście jesteśmy wyjątkowe i bardzo do siebie podobne. Chciałabym, żeby ta książka była dla ciebie bliskim spotkaniem jak z przyjaciółką, z którą jest dobrze pobyć razem, z kubkiem kawy, w wygodnym fotelu, bez pośpiechu, hałasu i ocen. Spotkaniem, które ogrzewa serce i podnosi na duchu" – mówi Katarzyna Olubińska.


W dniu naszego spotkania live będziemy mieć dla Was wyjątkową niespodziankę. Tylko tego dnia czeka Was specjalna promocja na dwie najnowsze książki Kasi Olubińskiej (szczegóły na banerze). Zaplanujcie zakupy już dziś:

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Katarzyna Olubińska
23,94 zł
39,90 zł

Przedsprzedaż! Wysyłamy po 26 sierpnia

Zobacz swoje piękno, odkryj kobiecą moc

Być dla siebie łagodną, cierpliwą i z miłością spojrzeć na swoją przeszłość, teraźniejszość oraz przyszłość. Odpocząć, w końcu nie biec, nie spieszyć się, zjeść...

Skomentuj artykuł

Zadaj pytanie Kasi Olubińskiej. Zapraszamy na specjalne spotkanie live dla naszych czytelników
Komentarze (0)

Skomentuj artykuł

Zadaj pytanie Kasi Olubińskiej. Zapraszamy na specjalne spotkanie live dla naszych czytelników
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.