Muzyka, która wyraża radość ze Zmartwychwstania [PLAYLISTA]

Muzyka, która wyraża radość ze Zmartwychwstania [PLAYLISTA]
Fot. Depositphotos

Posłuchaj playlisty, którą przygotowaliśmy specjalnie na Wielkanoc i uwierz w to, że Zmartwychwstanie Chrystusa przynosi konkretne owoce również w twoim życiu.

PLAYLISTA na Niedzielę Zmartwychwstania

Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa jest fundamentem i istotą wiary chrześcijańskiej, a Wielkanoc, która upamiętnia to wydarzenie - najważniejszym świętem chrześcijan. Niedziela Wielkanocna to tryumf życia nad śmiercią i najbardziej doniosłe święto w całym roku liturgicznym Kościoła katolickiego.

W przeżywaniu tego wyjątkowego dnia bardzo pomaga muzyka. Posłuchaj kolejnej playlisty, którą przygotowaliśmy na Święta i uwierz w to, że Zmartwychwstanie Chrystusa przynosi konkretne owoce również w twoim życiu. Wierzymy, że radosna i pełna uwielbienia muzyka pomoże w doświadczeniu wielkanocnej radości. Alleluja! Chrystus zmartwychwstał!

Playlista jest dostępna w serwisie Spotify. Aby odsłuchać naszą składankę, otwórz ją w aplikacji i dodaj do swojej biblioteki.

DEON.PL POLECA

Kiedyś pilot wycieczek. Obecnie dziennikarz, podróżnik, bloger i obserwator świata. Od 10 lat redaktor DEON.pl. Uważa, że rzeczy materialne starzeją się i tracą na wartości, a radość z podróżowania jest ponadczasowa i bezcenna. Jego ulubionym kierunkiem jest północ, a dokładniej wszystko "w górę" od pięćdziesiątego równoleżnika. Od miast woli naturę, najlepiej oglądaną z okna pociągu. Interesuje się również historią, psychologią i duchowością. Lubi latać dronem i wędrować po górach. Prowadzi autorskiego bloga Mapa bezdroży

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
John Main OSB

Jak pogłębić swój wewnętrzny pokój i radość? Jak zaspokoić głód serca? Jak dojść do pełni, którą jest sam Bóg?

John Main OSB odkrył na nowo moc modlitwy kontemplacyjnej i przywrócił ją wspólnocie chrześcijańskiej, stając się...

Skomentuj artykuł

Muzyka, która wyraża radość ze Zmartwychwstania [PLAYLISTA]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.