Byłam zaskoczona mocą modlitwy do Wenantego Katarzyńca [ŚWIADECTWO]

Byłam zaskoczona mocą modlitwy do Wenantego Katarzyńca [ŚWIADECTWO]
Zdjęcie ilustracyjne. Fot. christian ferrer / Unsplash
Aldona

"Dopiero po kilku dniach dotarło do mnie, że dostałam pracę właśnie po zakończeniu nowenny. Byłam zaskoczona mocą tej modlitwy". Przeczytaj świadectwo cudu znalezienia pracy, który został wyproszony za wstawiennictwem Wenantego Katarzyńca, orędownika w sprawach finansowych, mieszkaniowych, związanych z pracą i w różnych troskach dnia codziennego.

Pracowałam do końca grudnia 2019 roku i od tamtej pory poszukiwałam pracy. Wysyłałam odpowiedzi na oferty pracy, jednak nie było żadnych informacji zwrotnych i zaproszeń nawet na rozmowę kwalifikacyjną. Postanowiłam zwrócić się o wstawiennictwo i pomoc w poszukiwaniu i znalezieniu odpowiedniej pracy do ojca Wenantego Katarzyńca.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu pracy lub w trudnościach finansowych? Odmów modlitwę do Wenantego Katarzyńca

Szczegółowo prosiłam o odpowiednie miejsce pracy, w miarę blisko domu, w dobrych godzinach, aby móc bez problemów zajmować się trojgiem dzieci, z dobrą atmosferą pracy i zarobkami nie mniejszymi niż w poprzednim miejscu. Słyszałam wiele świadectw o otrzymanych łaskach za wstawiennictwem ojca Wenantego Katarzyńca, więc ufałam, że pomoże mi w znalezieniu odpowiedniej pracy.

Zaczęłam odmawiać nowennę 25 lutego 2020 roku i od razu dostałam trzy propozycje spotkań w sprawie pracy. Ostatniego dnia nowenny poszłam na trzecie spotkanie, którego wynikiem było otrzymanie wiążącej propozycji pracy jeszcze tego samego dnia. Pracodawca po przeprowadzeniu rozmowy kwalifikacyjnej od razu wyraził chęć zatrudnienia. Co więcej, jak sam podkreślał, nigdy nie podejmował decyzji od razu po spotkaniu. Jednak w moim wypadku zrobił wyjątek i jeszcze podczas rozmowy zostałam zapewniona, że na pewno mnie zatrudnią.

Dopiero po kilku dniach dotarło do mnie, że dostałam pracę właśnie po zakończeniu nowenny. Byłam zaskoczona mocą tej modlitwy, gdy w domu wyliczyłam, że rzeczywiście zostałam wysłuchana ostatniego dnia nowenny.

Świadectwo pochodzi z książki "Cuda sługi Bożego Wenantego Katarzyńca"

***

Jeśli przeżyłeś/przeżyłaś/przeżyliście coś podobnego, poniższy formularz jest od tego, aby się tym podzielić. Niech również Twoje/Wasze świadectwo stanie się tym, co utwierdzi wiarę innych!

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Celina Woryna

Wenanty Katarzyniec – troskliwy opiekun naszej codzienności

Czcigodny Sługa Boży, Wenanty Katarzyniec, dobry kaznodzieja i pobożny kapłan. Wierni znają go przede wszystkim jako orędownika w problemach finansowych, ale doświadczają jego opieki również w innych codziennych...

Skomentuj artykuł

Byłam zaskoczona mocą modlitwy do Wenantego Katarzyńca [ŚWIADECTWO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.