"Święty Józef znalazł męża dokładnie takiego jak chciałam". Ta historia to nie przypadek

"Święty Józef znalazł męża dokładnie takiego jak chciałam". Ta historia to nie przypadek
fot. Joanna Nix-Walkup / Unsplash
Aleksandra

"Przez wiele lat byłam osobą samotną i po trzydziestce stwierdziłam, że już nie ma żadnej szansy dla mnie. Przypadkowo w internecie znalazłam modlitwę do św. Józefa o dobrego męża oraz świadectwa innych mówiące o skuteczności tej modlitwy. Zaczęłam odmawiać ją codziennie rano i wieczorem. Dodatkowo napisałam do Świętego list z prośbą, opisując, jakiego męża bym chciała. Pan Bóg i św. Józef wysłuchali mnie bardzo dokładnie". Przeczytaj świadectwo cudu, który dokonał się za wstawiennictwem św. Józefa.

Chcę podziękować Panu Bogu, Matce Najświętszej i mojemu najdroższemu patronowi - św. Józefowi, który znalazł mi męża moich marzeń.

Telegram do św. Józefa. Modlitwa z prośbą o szybki ratunek

Przez wiele lat byłam osobą samotną i po trzydziestce stwierdziłam, że już nie ma żadnej szansy dla mnie. Przypadkowo w internecie znalazłam modlitwę do św. Józefa o dobrego męża oraz świadectwa innych mówiące o skuteczności tej modlitwy. Zaczęłam odmawiać ją codziennie rano i wieczorem. Dodatkowo napisałam do Świętego list z prośbą, opisując, jakiego męża bym chciała. Pan Bóg i św. Józef wysłuchali mnie bardzo dokładnie. Prosiłam, aby mój przyszły mąż miał brodę - ma; aby wykonywał męski zawód (stolarz, ślusarz albo spawacz) - jest stolarzem; aby wszystko potrafił naprawić w domu - potrafi. Chciałam go poznać w kościele albo żeby zjawił się u mnie w domu - i rzeczywiście, pewnego dnia mój przyszły mąż po prostu przyszedł do mojego domu. Poznaliśmy się w środę - w dzień, w którym czci się św. Józefa. Prosiłam, aby był z mojego miasta - jest; żeby był tak dobry i troskliwy jak mój ojciec Józef - jest. Niestety mój tata zmarł niedawno, w wigilię wspomnienia św. Józefa, ale jeszcze zdążył pobłogosławić nas w dniu naszego ślubu 21 stycznia.

Jeszcze zanim to wszystko się wydarzyło, pewnego razu w "Gościu Niedzielnym” przeczytałam o Sanktuarium św. Józefa w Prudniku Lesie, gdzie znajduje się cudowny obraz św. Józefa słynący łaskami. Przed tym obrazem modliłam się i prosiłam Świętego, aby wysłuchał mojej prośby. To było pod koniec sierpnia i jeszcze tego samego roku poznałam mojego wymarzonego męża.

DEON.PL POLECA

Kochany św. Józefie, dziękuję Ci z całego serca.

Świadectwo pochodzi z książki "Cuda świętego Józefa - Część 4"

Jeśli przeżyłeś/przeżyłaś/przeżyliście coś podobnego, poniższy formularz jest od tego, aby się tym podzielić. Niech również Twoje/Wasze świadectwo stanie się tym, co utwierdzi wiarę innych!

Telegram do św. Józefa. Modlitwa z prośbą o szybki ratunek

Świadectwo pochodzi z książki "Cuda świętego Józefa - Część 3"

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Katarzyna Pytlarz

Święty Józef – nasz przemożny Opiekun

Każdego roku do Narodowego Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu ze wszystkich stron kraju napływają świadectwa wysłuchanych próśb i otrzymanych łask. Publikujemy je w kolejnym, czwartym tomie Cudów św. Józefa....

Skomentuj artykuł

"Święty Józef znalazł męża dokładnie takiego jak chciałam". Ta historia to nie przypadek
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.