To był najtrudniejszy okres w moim życiu. Uratowała mnie prosta modlitwa

To był najtrudniejszy okres w moim życiu. Uratowała mnie prosta modlitwa
fot. Rodolfo Sanches Carvalho / Unsplash
Ola

Gdy ją wypowiedziałam, po raz pierwszy poczułam, że Bóg naprawę chce dla mnie jak najlepiej i tylko oddając Mu moje życie, odnajdę prawdziwe szczęście.

Przełom 2016 i 2017 roku był najtrudniejszym okresem w moim życiu. W ciągu paru tygodni spadła na mnie lawina cierpień. Ogrom trudności był tak wielki, że czułam, iż z ludzkiego punktu widzenia nie jestem w stanie więcej przyjąć. Wtedy, w momencie całkowitej rezygnacji i lęku, powiedziałam: "Jezu, Ty się tym zajmij". Nie wiedziałam wtedy o księdzu Dolindo, a sam akt zawierzenia usłyszałam kiedyś przypadkiem. Od tego momentu nabrałam sił i odwagi do dalszej walki. Wszystkie trudne sprawy, które na mnie spadły, powoli zaczęły się klarować i nie wiedzieć kiedy - rozwiązywać. Teraz wiem, że ten trudny okres był czasem dla oczyszczenia i nauki całkowitego zawierzenia Bogu.

DEON.PL POLECA

Od tej pory przestałam się tak bardzo obawiać tego, co przyniesie jutro. Każdą, nawet najmniejszą sprawę oddaję Jezusowi, bo wiem, że z Nim wszystko się ułoży najlepiej, a bez Niego nawet najlepszy plan będzie wątły i pusty. Po raz pierwszy poczułam, że Bóg naprawę chce dla mnie jak najlepiej i tylko oddając Mu moje życie, odnajdę prawdziwe szczęście.

 

***

Jeśli przeżyłeś/przeżyłaś/przeżyliście coś podobnego, poniższy formularz jest od tego, aby się tym podzielić. Niech również Twoje/Wasze świadectwo stanie się tym, co utwierdzi wiarę innych!

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
oprac. Karol Wilczyński

Pięć słów, które mogą zmienić wszystko

„Jezu, Ty się tym zajmij – i wszystko jasne. Cudowna modlitwa, dzięki której rozwiążą się wszystkie moje problemy”.

Ale czy na pewno? I czy na pewno zadziała w taki...

Skomentuj artykuł

To był najtrudniejszy okres w moim życiu. Uratowała mnie prosta modlitwa
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.