Nie rozumiałam, co dzieje się w moim życiu ale trzymałam się Jezusa [ŚWIADECTWO]

Nie rozumiałam, co dzieje się w moim życiu ale trzymałam się Jezusa [ŚWIADECTWO]
fot. Leon Biss / Unsplash
DA Winnica / YouTube / pk

"Myślałam, że w moim życiu już nic dobrego się nie wydarzy, bo zawaliłam; że trzeba po prostu jakoś dociułać do końca i liczyć, że może jeszcze kiedyś będzie dobrze". Posłuchaj poruszającego świadectwa.

Weronika doświadczyła wielu trudności. W pewnym momencie zdiagnozowano u niej reakcję depresyjną i kryzys tożsamości. Doświadczyła "ciemności" w relacji z Bogiem i trudności w modlitwie. Wydawało się jej, że w życiu nie wydarzy się już nic dobrego. A jednak jej historia może być przykładem tego, jak Bóg troszczy się o nas!  

"Kiedy czułam się niechciana, Bóg mówił: «jesteś wybrana», kiedy czułam się niekochana, Bóg mówił «jesteś umiłowana», kiedy czułam, że nie mam nic, Bóg mówił: «jesteś obdarowana». To jest właśnie Jego miłość. Kiedy wydaje ci się, że jesteś nikim, On mówi, że jesteś jego umiłowana perłą" - dzieli się Weronika.

Jeśli czujesz, że twoje życie straciło sens, to świadectwo pomoże ci go odnaleźć.

DEON.PL POLECA

***

Jeśli przeżyłeś/przeżyłaś/przeżyliście coś podobnego, poniższy formularz jest od tego, aby się tym podzielić. Niech również Twoje/Wasze świadectwo stanie się tym, co utwierdzi wiarę innych!

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Raniero Cantalamessa OFMCap

Droga wiary jest zapisana w Credo

Dla chrześcijan Credo to znacznie więcej niż recytowanie dogmatu. To publiczne wyznanie, że prawdy wiary stały się treścią ich życia. Czy jesteśmy świadomi, co tak naprawdę deklarujemy, ilekroć powtarzamy...

Skomentuj artykuł

Nie rozumiałam, co dzieje się w moim życiu ale trzymałam się Jezusa [ŚWIADECTWO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.