Uwierzmy w Miłość, która nikogo nie potępia

Uwierzmy w Miłość, która nikogo nie potępia
Fot. Ben White / Unsplash
2 miesiące temu
Mieczysław Łusiak SJ / Wojciech Jędrzejewski OP

Kto w Nią uwierzy, będzie wyrzucać złe duchy, najpierw z siebie, potem też z innych. I ludzie będą próbowali go „otruć” egoizmem lub nienawiścią, ale im się to nie uda.

Ewangelia na dziś: Mk 16, 15-18

Gdy uwierzymy w Miłość... Komentarz Mieczysława Łusiaka SJ]

Kto nie uwierzy, będzie potępiony, ale nie przez Boga. Bóg nikogo nie potępia. To człowiek sam siebie potępia. Ciągle potępiamy – siebie i innych. Jeśli uwierzymy, przestaniemy to robić. Uwierzymy bowiem w Miłość, która nikogo nie potępia. A kto uwierzy w Miłość, ten zapragnie nią żyć. I uda mu się nią żyć. I będzie wyrzucać złe duchy, najpierw z siebie, potem też z innych. I ludzie będą próbowali go „otruć” egoizmem lub nienawiścią, ale im się to nie uda.

Pewien ksiądz i pielgrzymka [Komentarz Wojciecha Jędrzejewskiego OP]

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Maja Komasińska-Moller
19,74 zł
32,89 zł

Piękno kobiecej emocjonalności

Radość, smutek, euforia, nadzieja, lęk, fascynacja, czułość, gniew, rozpacz, miłość. Świat uczuć jest niezwykły, rozległy i bardzo pogmatwany. Kobiece serce doświadcza go w sposób zupełnie wyjątkowy. Czasami przeżywanie uczuć jest przyjemne i...

Skomentuj artykuł

Uwierzmy w Miłość, która nikogo nie potępia
Komentarze (1)
CO
~Cezary Orłowicz
25 stycznia 2020, 11:27
"Kto uwierzy i przyjmie chrzest będzie zbawiony a kto nie uwierzy będzie potępiony. " Tak powiedział Chrystus. Uwierzyć trzeba w Chrystusa i Jego ewangelię a nie w abstrakcyjną miłość, która nikogo nie potępia. Trzeba się też ochrzcić ,czego autor komentarza nie zauważył.

Skomentuj artykuł

Uwierzmy w Miłość, która nikogo nie potępia
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.