Szukacie książek na wakacje? Mamy dla was solidny rabat!

Szukacie książek na wakacje? Mamy dla was solidny rabat!
(fot. AJ)
Logo źródła: WAM Redakcja DEON.pl

Masz dosyć spędzania czasu przed telefonem? Marzysz o dobrej lekturze, którą można zabrać na plażę? Poznaj nasze wyjątkowe propozycje.

Książki na wakacje ze specjalnym rabatem dla czytelników Deonu! W dniach 11-18 lipca 2021 r. wpisz kod WAKACJED i skorzystaj z 40 proc. rabatu na wszystkie książki Wydawnictwa WAM i Mando oraz 15 proc. na książki innych wydawców

Kasia Olubińska: ile bólu i nadziei może się pomieścić w sercu

"Chociaż po śmierci mamy dobre wspomnienia jakby wyblakły i czasami trudno mi było w pełni zaufać Bogu, radość gdzieś się zgubiła i zgasła nadzieja... nadal w głębi serca wiedziałam zawsze, że On jest, czeka na mnie cierpliwie, a nadzieja tylko się na moment zapodziała, przykryta przez smutek, ból rozstania i niewyobrażalną, wielką jak otchłań morska tęsknotę" - pisze Kasia Olubińska w najnowszej książce "Bóg w moim domu"

Jak poradzić sobie ze stratą bliskiej osoby? Czy jest taka tęsknota, której nikt nie rozumie? Jak odnaleźć na nowo nadzieję? Na te inne pytania odpowiada w książce.

DEON.PL POLECA

Siostry z Broniszewic: czujemy się ambasadorkami rodzin dzieci niepełnosprawnych

"To są Boskie kobiety. Nieziemskie Siostry. Ich energia, determinacja i odwaga nie są z tego świata. Ich wiara jest żywą miłością i prawdziwym miłosierdziem. Jestem zaszczycona, że mogę się z nimi przyjaźnić. Ja niedowiarek, ja wątpiąca proszę: „Boże, miej je w swojej opiece!”. Chciałabym, żeby Kościół w Polsce miał ich oblicze. Musicie je poznać!" - tak pisze o nich Dorota Wellman. Sam Szymon Majewski twierdzi, że się w nich zakochał.

Jak to jest być równocześnie zakonnicą i mamą? Czy jest jeszcze miejsce na głos kobiet w Kościele w Polsce? Jak wygląda w praktyce ochrona każdego życia? To tylko niektóre tematy, które znajdziecie w książce "Siostry z Broniszewic. Czuły Kościół odważnych kobiet".

Papież: zagraża nam zabójczy wirus egoizmu

(fot. depositphotos.com)(fot. depositphotos.com)

"Pandemia jest sygnałem alarmowym, który zmusza człowieka do refleksji. Ten czas próby może więc stać się czasem mądrych i dalekowzrocznych wyborów dla dobra ludzkości. Całej ludzkości" - mówi papież w rozmowie z Domenico Agasso w książce "Świat jutra".

Jak wyjść z mrocznego tunelu pandemii? Gdzie szukać nadziei? Do czego w obecnych czasach jest wezwany Kościół? Jeżeli szukacie odpowiedzi na te pytania, możecie je uzyskać od samego papieża Franciszka.

Abp Ryś: jak błogosławię małżeństwa, to zawsze trochę tym ludziom zazdroszczę

(fot. youtube.com)(fot. youtube.com)

"Prowadziłem kiedyś rekolekcje w ciszy dla księży, podczas których mieli możliwość zadawania pytań na kartkach. Dzięki temu nie wiem, kto zadał to pytanie, a brzmiało tak: „Przychodzą do mnie on i ona, i widzę, że nic nie rozumieją z sakramentu małżeństwa, w ogóle z sakramentalności małżeństwa i z wiary. Na jakich warunkach mogę ich wyrzucić z kancelarii?”.

Śmieszne? Ja się nie śmiałem, bo pomyślałem sobie tak: „Człowieku, masz niesamowitą szansę opowiedzieć im wiarę w Jezusa Chrystusa, wychodząc właśnie od tej miłości, która jest między nimi i która jest tak niesamowita. Można im powiedzieć: wy może nic nie rozumiecie z Kościoła, ale jedno wiecie, że się wzajemnie kochacie, i ta miłość między wami – to jest Bóg" -  - mówi abp Grzegorz Ryś w książce "Skoro jest miłość. O rodzinie, szczęściu i nie tylko".

Czy potrzebny nam sakrament małżeństwa? Co zrobić, kiedy nasze relacje zaczynają być dalekie od ideału i wydaje się, że uczucie po prostu się kończy? Jak zapraszać Boga do małżeńskiej jedności? O tym przeczytacie w najnowszej książce abp Grzegorz Rysia.

Alicja uczy dzieci rozpoznawania emocji

(fot. depositphotos.com)(fot. depositphotos.com)

"Żeby mieć szczęśliwe życie należy dobrze poznać siebie. Warto zacząć naprawdę wcześnie, najlepiej w dzieciństwie. Jak rozpoznać swoje emocje? Kiedy ból staje się naszym przyjacielem? Jaki wpływ mają na nas geny, a jaki wychowanie? Gdyby rozpocząć edukację na temat delikatnej natury człowieka odpowiednio wcześnie, zawód psychoterapeuty nie byłby już potrzebny" - tak o książce "Uczucia Alicji, czyli jak lepiej poznać siebie" pisze Monika Szubrych, neurologopeda, dziennikarka Interia.pl.

Twoje dziecko potrzebuje instrukcji obsługi emocji? Potrzebujecie wspólnie poznać różne stany uczuciowe? Doktor Ewa Woydyłło-Osiatyńska tłumaczy zarówno dzieciom, jak i dorosłym, jak rozpoznać emocje i zrozumieć siebie.

Udziel sobie przyzwolenia na czas wolny

(fot. depositphotos.com)(fot. depositphotos.com)

"Każdy, komu grozi wypalenie, musi pozwolić sobie na chwilę wolnego czasu. W czasie wolnym wchodzę do swojego wnętrza i pozwalam sobie na to, aby choć przez chwilę nic nie robić. Nie myślę już o presji w pracy lub w relacjach" - pisze Anselm Grün OSB w książce "Jak pokonać wypalenie zawodowe".

"Patrzę do swojego wnętrza i znajduję tam przystań oraz bezpieczeństwo. Odnawiam siebie poprzez to, że zagłębiam się w siebie i podążam śladem swojego prawdziwego Ja" - tłumaczy.

Jak odzyskać radość z pracy i na nowo rozpalić kreatywność? Jak poradzić sobie z ciągłym zmęczeniem fizycznym i psychicznym? W książce znajdziesz konkretne rozwiązania, które pomogą Ci odzyskać wewnętrzną równowagę i utraconą satysfakcję.

Szukasz czegoś więcej? Tutaj znajdziesz inne książki księgarni WAM. Wpisz specjalny kod WAKACJED i ciesz się książkami, które kochasz. Darmowa dostawa!

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
ks. Jan Kaczkowski, Joanna Podsadecka, Piotr Żyłka

Trzy bestsellerowe książki księdza Jana Kaczkowskiego, który był inspiracją dla milionów ludzi. Swoim życiem mówił: nie odpuszczaj sobie, a dasz radę. Ludzie pokochali go za wyrozumiałość dla słabości drugiego człowieka, wierność sobie, błyskotliwe poczucie humoru...

Skomentuj artykuł

Szukacie książek na wakacje? Mamy dla was solidny rabat!
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.