Mało znana historia uzdrowienia za sprawą modlitwy Jana Pawła II

Mało znana historia uzdrowienia za sprawą modlitwy Jana Pawła II
(fot. shutterstock.com)
Arturo Mari

Audiencja generalna w Rzymie. Papież Polak podszedł do kobiety, u której zdiagnozowano nieuleczalną chorobę, wspólnie się modlili. Lekarze dawali jej kilka godzin życia, ale to, co stało się potem, jest niewytłumaczalne.

Jeszcze za życia papieża Jana Pawła II wiele mó­wiono o mocy jego modlitwy. Opowiadano o cu­dach dokonywanych przez Boga za jego pośred­nictwem.

O jednym z takich wydarzeń opowiada Arturo Mari: Ta kobieta miała przed sobą niewiele godzin życia. Przetransportowano ją samolotem na rzymskie lotnisko, a następnie karetką na au­diencję. Papież został uprzedzony o jej obecno­ści, więc kiedy tylko wszedł do auli i przywitał się z gośćmi, podszedł do niej. Pamiętam, że po­wiedział do niej to, co zazwyczaj, czyli: "Pomódl­my się razem".

>>Nieznana historia egzorcyzmu, jaki przeprowadził św. Jan Paweł II<<

Pamiętam, że modlili się, po­tem pogłaskał ją i pobłogosławił. Kobieta była umierająca, myślałem, że nie przeżyje podróży powrotnej, a jednak wróciła do domu, nazajutrz wstała z łóżka, zaczęła jeść i chodzić jak gdy­by nigdy nic. A później stworzyła w Londynie ośrodek walki z rakiem.

DEON.PL POLECA

Źródło: A. Mari, Do zobaczenia w raju

Wspomnienie pochodzi z książki: "Kwiatki św. Jana Pawła II"

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Mało znana historia uzdrowienia za sprawą modlitwy Jana Pawła II
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.