Bóg już przyjął twój grzech, ale czy ty potrafisz przyjąć Jego miłość? | FILMY PO BOŻEMU

Bóg już przyjął twój grzech, ale czy ty potrafisz przyjąć Jego miłość? | FILMY PO BOŻEMU
(fot. materiały dystrybutora)
Logo źródła: DEON TV Karol Kleczka / Piotr Kosiarski

Święci nam towarzyszą. Tak naprawdę, bardzo blisko nas żyją ludzie, którzy są narzędziami w rękach Boga. Ten człowiek miał się za największego grzesznika, a dokonywał cudów.

Bóg jest w stanie przyjąć każdy grzech. Świadomość grzechu jest trudna, ale świadomość Bożej miłości bywa jeszcze trudniejsza. Poszukaj Boga w swoim upadku i posłuchaj:

Opis dystrybutora: Gdzieś na północy Rosji w niewielkim prawosławnym klasztorze mieszka wyjątkowo nietuzinkowy człowiek. Jego dziwaczne zachowanie dezorientuje i wprawia w zakłopotanie jego braci mnichów. Ci, którzy odwiedzają wyspę, wierzą, że posiada on moc uzdrawiania, odpędzania demonów i przepowiadania przyszłości. On sam jednak uważa się za człowieka niegodnego szacunku z powodu grzechu, który popełnił w młodości. Film jest przypowieścią, która łączy realia życia codziennego w Rosji z rytuałem zakonnym i porządkiem zajęć w klasztorze.
Tytuł: "Wyspa" / "Ostrov"
Reżyseria: Pavel Lungin
Scenariusz: Dmitry Sobolev
Gatunek: Dramat
Produkcja: Rosja
Rok produkcji: 2006
Główne role: Piotr Mamonow, Viktor Sukhorukov, Dmitriy Dyuzhev, Yuriy Kuznetsov, Viktoriya Isakova

Zobacz również:

DEON.PL POLECA

***

Filmy po Bożemu | Gdy idziesz na seans 3D, film staje się jakby bardziej żywy i niekiedy bezpośredniej go doświadczasz, ale żeby go zobaczyć, musisz założyć specjalne okulary. Podobnie jest ze Słowem Bożym, które ma moc zmiany naszego życia, jednak powinno mówić zrozumiałym językiem. Postanowiliśmy poświęcić więcej uwagi Ewangeliom, które Kościół przygotował na każdą z sześciu niedziel Wielkiego Postu, ale oferujemy do nich nietypowy komentarz. Bóg znajdzie człowieka w każdym czasie i miejscu - także w kinowej sali. Dlatego Karol Kleczka i Piotr Kosiarski przeprowadzą was przez wielkopostne Ewangelie w sześciu odcinkach podcastu filmowego "Filmy Po Bożemu".

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Gianni Valente, Andrea Tornielli

Dzisiejszy Kościół przypomina bardziej pole bitwy niż szpital polowy. 

Jak doszło do tego, że arcybiskup Carlo Maria Viganò napisał szokujące dossier, w którym oskarżył papieża o krycie seksualnego przestępcy i zażądał jego dymisji? Kto...

Skomentuj artykuł

Bóg już przyjął twój grzech, ale czy ty potrafisz przyjąć Jego miłość? | FILMY PO BOŻEMU
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.