Nie mogłam mieć dzieci, ale w moim życiu zdarzył się cud [ŚWIADECTWO]

Nie mogłam mieć dzieci, ale w moim życiu zdarzył się cud [ŚWIADECTWO]
(fot. The Honest Company / Unsplash)
Beata

"Liczyło się tylko to, że Bóg obdarował mnie dzieckiem. I nie jednym ale trójką". Przeczytaj świadectwo kobiety, która długo nie mogła mieć potomstwa.

Osiem lat zabiegałam o to, by mieć dziecko. Cierpiałam bardzo z tego powodu, ponieważ nie miałam łatwego życia przy mężu. Modliłam się jednak całym sercem o to, by Bóg dał mi dziecko, które nada sens mojemu istnieniu. Kiedy już zrezygnowałam ze wszystkich praktyk lekarskich, stał się cud.

Pomimo, że minęło 21 lat od tamtego dnia to pamiętam i pamiętać będę radość, jaka ogarnęła moje serce. Nie liczyły się żadne problemy. Liczyło się tylko to, że Bóg obdarował mnie dzieckiem i nie tylko jednym, ale trójką córek! Bóg nigdy mnie nie opuścił. Wspierał i wspiera nadal w wychowaniu i utrzymaniu dzieci.

Były dni, kiedy martwiłam się o to, jak nakarmię córki, ale Bóg pokazał mi drogę i zawsze udawało mi się rozwiązać problem. To Bóg sprawił, że bez pomocy finansowej męża utrzymałam trójkę dzieci.

DEON.PL POLECA


Moja najstarsza córka bała się, że będzie miała podobny problem z zajściem w ciążę. Jednak zaufałam Bogu i prosiłam o łaski dla córki. Bóg sprawił, że będę babcią, a córka będzie szczęśliwą mamą.

Mogłabym przytaczać wiele przykładów z mojego życia, które świadczą o miłości Boga i udzielonej łasce. Tylko On ma moc, która sprawia, że pokonujemy przeciwności, jakie spotykają nas na ziemi.

Kocham Cię Boże i dziękuję.

***

Jeśli przeżyłeś/przeżyłaś/przeżyliście coś podobnego, poniższy formularz jest od tego, aby się tym podzielić. Niech również Twoje/Wasze świadectwo stanie się tym, co utwierdzi wiarę innych!

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Maja Komasińska-Moller

Piękno kobiecej emocjonalności

Radość, smutek, euforia, nadzieja, lęk, fascynacja, czułość, gniew, rozpacz, miłość. Świat uczuć jest niezwykły, rozległy i bardzo pogmatwany. Kobiece serce doświadcza go w sposób zupełnie wyjątkowy. Czasami przeżywanie uczuć jest przyjemne i...

Skomentuj artykuł

Nie mogłam mieć dzieci, ale w moim życiu zdarzył się cud [ŚWIADECTWO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.