Joanna Winiecka-Nowak
Znana od wieku, ale ciągle odkrywana na nowo. Pospolita, lecz ulotna. Zmożeni przesileniem wiosennym przyjrzyjmy się naszemu niewidzialnemu obrońcy
Justyna Rybak-Dombrowska
Ruch to niezbędnik diety. Jak dobrać idealny trening? Które ćwiczenia możesz wykonać w domu? Dlaczego nawet najmniejsza aktywność fizyczna ma sens? Wyjaśnia specjalistka.
Joanna Winiecka-Nowak
Mija kolejny tydzień maja, a przesilenie wiosenne nadal daje się we znaki? Utrzymujące się zmęczenie, ospałość i bóle głowy mogą być oznaką poważnej choroby.
Małgorzata Solecka
Kobieta straciła bliźniaki. W nocy, przed samym porodem. Mogły żyć, były w pełni zdrowe. Lekarze nie zrobili na czas cięcia cesarskiego. USG mieli zepsute. Sprzęt nie działał.
Beata Anna Dąbrowska
Hipokrates mówił: "Jeśli nie jesteś gotowy zmienić swojego życia, to nie można będzie ci pomóc". Dieta dr Dąbrowskiej zmieniła już życie tysiącom osób. Co robić po jej zakończeniu, żeby nie stracić efektów? Dlaczego w ogóle warto spróbować?
Paulina Borkowska/ ed
Wytrwaliście na diecie warzywno-owocowej nazywanej inaczej postem Daniela i zastanawiacie się, jak nie stracić tego, co udało się wam osiągnąć? Ten film jest dla was.
Redakcja DEON.pl
Nie od dzisiaj wiadomo, że jest to dieta, która naprawdę ratuje życie. Jak się do niej prawidłowo przygotować? O czym nie wolno zapomnieć? Co zmieni się dzięki niej w twoim życiu?
Beata Anna Dąbrowska/ Anna Pasieka-Blycharz
Czym ta dieta różni się od innych, skoro oczyszcza nie tylko ciało, ale wpływa także na naszą kondycję, energię, stan umysłu i duszę - na całego człowieka? Co robić, po diecie aby nie stracić jej efektów? Jaka mała zmiana może stać się dużym krokiem do kolejnych? Podpowiada Beata Anna Dąbrowska.
Krystyna Dajka, ks. Łukasz Piórkowski
Kiedy pojawiają się problemy, relacje zaczynają się komplikować. Mamy wtedy do wyboru trzy możliwości, a doskonałą inspiracją może być dla nas postawa i post proroka Daniela. To sposób na uzdrowienie ciała i duszy:
Krystyna Dajka, ks. Łukasz Piórkowski
Hipokrates mówił: "Jeśli nie jesteś gotowy zmienić swojego życia, to nie można będzie ci pomóc". Post Daniela, dzięki swojej prostocie, pomógł już tysiącom osób. Zrób pierwszy krok.
Don Bosco / Bożena Paruch
Czujna nauczycielka obserwowała dziewczynkę, która bardzo schudła i to w dość krótkim czasie. Zauważyła, że nosi na prawym nadgarstku czerwoną bransoletkę. Rodzice o niczym nie wiedzieli.
Redakcja DEON.pl
- Pacjentom cierpiącym na choroby chroniczne nie zawsze można pomóc, stosując tradycyjne metody leczenia. Tak było w przypadku mężczyzny z silnymi bólami wieńcowymi oraz zagrożeniem zawałem. Był rok 1985, nie było jeszcze możliwości wszczepienia by-passów - mówi w rozmowie dr Ewa Dąbrowska.
tatamaraka.pl / facebook.com / jp
Robert jest mężem, tatą, lekarzem. Na co dzień ratuje innym życie, teraz on sam potrzebuje pomocy.
- Już się niczego nie boję. Biskupa i przełożonych nie trzeba się bać, podobnie jak krytyki i jakichś ataków. Jestem wolny. Dziękuję ci, mój raku, że wyzwoliłeś mnie z wielu strachów - pisze Ks. Jan.
facebook.com/ rmf.fm/ ed
Zdjęcie Jessici Whelan jest symbolem walki z nowotworem. Niestety dziewczynka chora na nerwiaka zarodkowego zmarła. Jej tato opublikował poruszające pożegnanie:
Michał Kociołek
Płakałem, ale wierzyłem, że tak właśnie ma być. I powtarzałem sobie: nie możesz się poddać. Na salę operacyjną chciałem wejść z podniesioną głową i w dobrym nastroju.
PAP / ml
Zdaniem ekspertów, takiej fali upałów Polska nie widziała od dawna. Wysokie temperatury mogą być niebezpieczne i skutkować udarem. Pierwsza pomoc w takich wypadkach jest bardzo ważna.
Na samą myśl o zdrowym odżywianiu robi ci się słabo? Nie masz czasu na gotowanie albo pieniędzy na produkty "bio" i "eko"? Wbrew pozorom nie jest to ani drogie, ani trudne.
tvn24.pl/ed
Maciej i Marcin Misiowie stworzyli własną metodę leczenia tętniaków mózgu, bez konieczności otwierania czaszki. Dzięki temu uratowali życie 34-letniego mężczyzny, którego nikt nie chciał operować.
PAP/ed
Aż 9 tys. Polaków zostało uchronionych przed rakiem jelita grubego w ostatnich 15 latach, po wprowadzeniu kolonoskopii do badań przesiewowych - mówi PAP prof. Jarosław Reguła z Centrum Onkologii w Warszawie.
{{ article.source.name }}
{{ article.source_text }}
{{ article.source.name }}
{{ article.source_text }}
{{ article.description }}